Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePS4
Okładka Squishies (PS4)

Squishies PS4

Squishies to kolorowa platformowa gra logiczna dedykowana urządzeniom wirtualnej rzeczywistości. Zadaniem gracza jest pomoc tytułowym istotom w znalezieniu drogi do domu. Za produkcję odpowiada studio Brainseed Factory.

Logiczne | platformówki 3D | dla dzieci | elementy zręcznościowe | PlayStation Move | PlayStation VR | rzeczywistość wirtualna | tytuły ekskluzywne PlayStation

Sony PlayStation 4
Okładka Squishies (PS4)

Angielskie napisyAngielskie napisy

data premiery gry w wersji PS4:

20listopada2018

20listopada2018

PSN

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Squishes to przedstawiciel gatunku platformowych gier logicznych. Celem zabawy jest poprowadzenie tytułowych stworków przez kolejne trójwymiarowe plansze. Za produkcję odpowiedzialne jest studio Brainseed Factory. Do jej działania wymagane jest posiadanie okularów wirtualnej rzeczywistości.

Mechanika

W Squishes gracze prowadzą tytułowe kuliste stworki przez kolejne etapy, zbierając po drodze kryształy. Nie robią tego jednak bezpośrednio – toczą je w pożądanym kierunku, wykorzystując do tego celu elementy środowiska takie jak powietrze czy woda, które ukierunkowywane są przy pomocy kontrolerów ruchowych.

Z naszą pomocą stworki omijają kolejne przeszkody, skacząc po platformach i rozwiązując różnego rodzaju zagadki logiczne. Na potrzeby produkcji przygotowano ponad sto etapów podzielonych na pięć różnych światów. Dodatkowo zaimplementowano także edytor, który umożliwia tworzenie dodatkowych poziomów.

Kwestie techniczne

Squishes posiada kreskówkową grafikę. Całość utrzymana jest w bardzo jasnej kolorystyce, w której dominuje zieleń i błękit.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Cena gry w dniu premiery: 104,00 PLN

Wymagania wiekowe Squishies

odpowiednia dla każdego wieku