Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePSPNDS
Okładka Spelling Challenges and More! (PSP)
OkładkaSpelling Challenges and More! (PSP)

Spelling Challenges and More!

Spelling Challenges and More! to produkt o charakterze edukacyjnym, doskonale łączący naukę z zabawą. Jego główne zadanie polega na zaznajomieniu użytkownika w każdym wieku z zasadami, którymi rządzi się świat angielskiej ortografii.

Logiczne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Spelling Challenges and More! Premiera

25wrz2007

PSP NDS

producent: Supersonic wydawca: Crave Entertainment

Spelling Challenges and More! to produkt o charakterze edukacyjnym, doskonale łączący naukę z zabawą. Jego główne zadanie polega na zaznajomieniu użytkownika w każdym wieku z zasadami, którymi rządzi się świat angielskiej ortografii. Pomysł na tego typu pozycję zrodził się w oparciu o narastający nacisk na poprawną pisownię oraz modę na filmy dotyczące owej tematyki, wśród których znajduje się chociażby Bee Season (polski tytuł: Sezon na słówka).

Od razu po rozpoczęciu zabawy użytkownik zostaje przywitany przez Pana Spokokolesia, który wyjaśnia reguły, obowiązujące w wirtualnym świecie oraz nagrody, przyznawane za poprawnie wykonane zadania. Gospodarz wyjaśnia, że niniejszy produkt ma na celu nie tylko naukę zasad ortografii, ale również rozwija mózg oraz wspomaga szybkie i analityczne myślenie. Z tego względu, poza słówkowymi zmaganiami, na gracza czeka też szerokie spektrum ćwiczeń, skupiających się na usprawnianiu umysłu.

Zaimplementowano sto poziomów trudności, dzięki czemu omawiany tytuł doskonale nadaje się nawet dla osób dopiero co rozpoczynających naukę w szkole. W miarę sukcesywnego zaliczania kolejnych leveli przechodzi się na wyższe stopnie zaawansowania. Do dyspozycji użytkownika przygotowano grubo ponad dwadzieścia pięć tysięcy słów.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 UMD

Wymagania wiekowe Spelling Challenges and More!: Odpowiednia dla każdego wieku.

Spelling Challenges and More! Wymagania sprzętowe

PlayStation Portable

PlayStation Portable

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 32 MB
PSP
NDS