Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePC
Okładka South Park: Chef's Luv Shack (PC)
OkładkaSouth Park: Chef's Luv Shack (PC)

South Park: Chef's Luv Shack PC

South Park: Chef's Luv Shack to gra towarzyska, stanowiąca połączenie quizu oraz zręcznościowych mini-gier.

Zręcznościowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

South Park: Chef's Luv Shack Premiera PC

26listopada1999

producent: Acclaim Entertainment wydawca: Acclaim Entertainment Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

South Park: Chef's Luv Shack to propozycja firmy Acclaim Entertainment adresowana do miłośników serialu animowanego South Park (w Polsce emitowanego pod tytułem Miasteczko South Park). Produkcja stworzona została z myślą o konsolach, jednak doczekała się także portu na komputery PC.

Gra pozbawiona jest warstwy fabularnej. Zamiast tego gracz ma okazję wcielić się w ulubionych bohaterów serialu i sprawdzić swoją wiedzę na jego temat. Zabawa łączy elementy quizu ze zręcznościowymi mini-gierkami.

Zadaniem uczestnika jest odpowiadać na pytania dotyczące serialu South Park. Za udzielenie prawidłowej odpowiedzi gracz zyskuje punkty, a za błędnej – traci. Końcowy rezultat można poprawić, śrubując rekordy w ponad 20 zwariowanych mini-grach, z których część stanowi parodie takich przebojów jak Donkey Kong, Asteroids, Tapper czy Paperboy.

Gra zaprojektowana została głównie z myślą o rozgrywce wieloosobowej. W przeciwieństwie wersji konsolowych, port PC nie posiada jednak trybu multiplayer. Zamiast tego deweloperzy postarali się o zaimplementowanie skryptów sztucznej inteligencji, która pełni rolę przeciwnika.

Oprawa audiowizualna South Park: Chef's Luv Shack utrzymana jest w stylistyce kreskówki. Fani serialu nie powinni mieć najmniejszych problemów z rozpoznaniem sylwetek swoich ulubieńców. Twórcy zadbali również o humorystyczne dialogi wypowiadane przez aktorów dubbingujących serial.

Ostatnia modyfikacja 30 września 2013

Tryb gry: single / multiplayer  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 5,7 / 10 na podstawie 39 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe South Park: Chef's Luv Shack: 16+

South Park: Chef's Luv Shack Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium II 233
  • 64MB
  • HDD 500 MB