Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Software Inc. (PC)
OkładkaSoftware Inc. (PC)

Software Inc. PC

Niezależna strategia ekonomiczna duńskiej ekipy Coredumping, w której zajmujemy się zarządzaniem własnym studiem deweloperskim. W grze Software Inc.

Strategiczne | ekonomiczne | indie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Software Inc. Premiera PC

wczesny dostęp

1maja2015

październik2021

Steam

październik2021

producent: Coredumping wydawca: Coredumping Strona oficjalna

Angielskie napisyAngielskie napisy

Gry podobne do Software Inc.

Game Dev Tycoon

Game Tycoon 2

ESport Manager

Software Inc. to niezależna strategia ekonomiczna, w której zajmujemy się zarządzaniem własnym studiem deweloperskim, odpowiedzialnym za produkcję oprogramowania. Tytuł jest debiutem jednoosobowego duńskiego studia Coredumping, reprezentowanego przez Kennetha Otto Larsena.

W grze do naszych obowiązków należy zaprojektowanie, zbudowanie oraz wyposażenie biura, celem zapewnienia możliwie jak najlepszych warunków pracy dla naszego zespołu. Następnie zajmiemy się zatrudnieniem odpowiednich ludzi i przydzieleniem im obowiązków związanych z takimi aspektami działalności dewelopera jak design, programowanie, wsparcie czy też marketing. Troszczymy się również o budżet studia oraz ewentualne kanały dystrybucji (np. sklep internetowy). Dbamy też o zaspokajanie potrzeb personelu oraz ustawiczne podnoszenie jego kwalifikacji, aby rozwijający się zespół był w stanie pokonać rynkową konkurencję i przynieść firmie oczekiwane profity.

W grze odnaleźć możemy inspiracje takimi klasykami jak Theme Hospital czy seria The Sims, ale także nowymi produkcjami niezależnymi pokroju Game Dev Tycoon oraz Prison Architect. Rozgrywka łączy więc elementy popularnych city builderów oraz tzw. „simów” z wysoce rozbudowaną warstwą ekonomiczną. Tworząc nowe oprogramowanie, mamy pełną swobodę wyboru rodzaju produkowanego softu, a w przypadku gier – nie tylko gatunku i tytułu, ale także scenariusza, misji czy postaci bohaterów. Aby jednak efektywnie zarządzać pracą studia deweloperskiego, niezbędne jest przeglądanie i wyciąganie odpowiednich wniosków z licznych zestawień oraz statystyk rynkowych, które pozwolą wyjść naprzeciw oczekiwaniom potencjalnych odbiorców oraz śledzić poczynania konkurencji.

Pod względem oprawy Software Inc. cechuje się prostą, wektorową grafiką, która jest jednocześnie niezwykle przejrzysta i kolorowa. Na początkowym etapie produkcji gra została udostępniona na zasadach wczesnego dostępu, co pozwoliło nie tylko na zebranie funduszy potrzebnych do jej ukończenia, ale także uwzględnienie w finalnej produkcji sugestii społeczności graczy.

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 7.6 / 10 na podstawie 29 głosów czytelników.

Software Inc. cena w dniu premiery: 50,99 PLN

Wymagania wiekowe Software Inc.: Odpowiednia dla każdego wieku.

Software Inc. Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Dual Core 2.4 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 512 MB GeForce 8800 lub lepsza
  • 1 GB HDD
  • Windows 7