Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka Soccer Fury (PC)
OkładkaSoccer Fury (PC)

Soccer Fury PC

Zrealizowany przez hiszpańskie studio Digital Leisure Entertainment program o nazwie Soccer Fury, próbuje połączyć uliczną piłkę nożną z brutalną grą akcji, w której równie istotne co strzelanie bramek, jest okładanie przeciwników przy pomocy licznych uderzeń i kopniaków.

Sportowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Soccer Fury Premiera PC

anulowana

producent: Digital Legends Entertainment wydawca: NCsoft Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Zrealizowany przez hiszpańskie studio Digital Legends Entertainment program o nazwie Soccer Fury, próbuje połączyć uliczną piłkę nożną z brutalną grą akcji, w której równie istotne co strzelanie bramek, jest okładanie przeciwników przy pomocy licznych uderzeń i kopniaków.

Gra przeznaczona wyłącznie do potyczek sieciowych, pozwala wcielić się w role menedżera i trenera drużyny piłkarskiej, rozgrywającej spotkania nie na stadionie, ale na ulicach wielkich miast. Oprócz zarządzania zespołem, gracz dostaje szansę pełnej kontroli nad swoimi zawodnikami podczas spotkania. Mecze, w których jedna drużyna może wystawić na boisku maksymalnie trzech piłkarzy, obfitują w akcje rodem z wschodnich filmów akcji. Każdy ze sportowców dysponuje możliwością bezpośredniego ataku na przeciwnika, przy pomocy swoich pięści i nóg. Rozgrywki w Soccer Fury tylko pozornie przypominają tradycyjne spotkania piłkarskie. Tak naprawdę nie ma tu żadnych reguł i barier. Nie ma też żadnej litości dla padających na ziemię przeciwników.

Każdy zawodnik wchodzący w skład drużyny charakteryzowany jest przez kilka współczynników, które rozwijane są w trakcie zabawy. Im bardziej zaawansowany gracz, tym większe jego umiejętności, a co za tym idzie lepsze wyniki na polu piłkarskiej bitwy. Użytkownicy dysponują możliwością dowolnej konfiguracji wyglądu swoich podopiecznych. W grę wchodzi nie tylko zmiana fryzury, ale również pokrywanie całego ciała przykuwającymi wzrok tatuażami.

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Oczekiwania czytelników: 8.0 / 10 na podstawie 31 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Soccer Fury: Odpowiednia dla każdego wieku.