Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka Snowbound Online (PC)

Snowbound Online PC

Snowbound Online to sportowa gra z gatunku MMO. Gracze rywalizują na zaśnieżonych stokach, ścigając się i wykonując snowboardowe ewolucje.

Sportowe | zagraj za darmo | MMO

PC Windows
Okładka Snowbound Online (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

13stycznia2009

Snowbound Online to nieoficjalny, zeuropeizowany i udoskonalony następca sportowej gry dedykowanej zabawie setek graczy w sieci Internet znanej jako Project Powder. Jest to tytuł darmowy, aczkolwiek z zaimplementowanym systemem mikrotransakcji. Zadania stworzenia Snowbound Online i jego ciągłego rozwoju podjął się niemiecki developer Advanced Cyber Entertainment. Pierwowzór zaś powstał w nieistniejącym już koreańskim Studio Bluecat.

W tytule tym liczy się przede wszystkim szybka i spektakularna jazda na snowboardzie. W grze dostępnych jest zaledwie czworo awatarów, reprezentujących graczy. Jack, Sunny, Ed i Rose poza wyglądem zewnętrznym różnią się też wiekiem, wzrostem, grupami krwi i znakami zodiaku. Atrybuty te nie mają jednak wpływu na rozgrywkę.

Podstawę gry stanowi udział w zawodach snowboardowych, w których nagrodami są pieniądze i doświadczenie. Pierwsze wydać można na lepsze lub bardziej atrakcyjne wizualnie wyposażenie snowboarowe (deski, gogle, buty itp.). Doświadczenie umożliwia dostęp do bardziej skomplikowanych tricków, których w Snowbound Online jest kilkadziesiąt.

Rywalizować można w dwóch trybach. Battle mode przypomina rozgrywkę PvP i kieruje się prostą zasadą - pierwszy na mecie wygrywa. Zabawa w zręcznościowym trybie Coin mode polega na zbieraniu monet rozrzuconych na trasie. W obu trybach istnieje możliwość gry drużynowej.

Początkowo w Snowbound Online dostępnych było 8 tras o różnym stopniu trudności, lecz twórcy cały czas powiększają tę liczbę. Wyścigi snowboardowe toczą się nie tylko na śniegu, ale też na piasku i trawie, co znacznie urozmaica rozgrywkę.

Niską jakość oprawy graficznej tłumaczyć można tylko wymaganiami sprzętowymi. Gra wyraźnie odstaje od większości współczesnych produkcji MMO, nawet darmowych. Z drugiej strony trudno jest ją porównywać z innymi tytułami, bo z uwagi na specyficzną tematykę praktycznie nie ma konkurencji na rynku.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Gry podobne do Snowbound Online

Wymagania wiekowe Snowbound Online

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Snowbound Online

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium IV 1.6 GHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 64MB
  • 1 GB HDD
  • Windows XP/Vista