Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePC
Okładka Snow White (PC)

Królewna Śnieżka PC

Snow White

Królewna Śnieżka to kolejna gra polskiej firmy Aidem Media, przygotowana z myślą o najmłodszych użytkownikach komputerów, która – jak zresztą wskazuje jej tytuł – nawiązuje do popularnej bajki o tym samym tytule.

Logiczne | edukacyjne | dla dzieci | polskie | baśń

PC Windows
Okładka Snow White (PC)

producent: Aidem Media

wydawca: Aidem Media

wydawca PL: Aidem Media

Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

5grudnia2005

5grudnia2005

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Królewna Śnieżka to kolejna gra polskiej firmy Aidem Media, przygotowana z myślą o najmłodszych użytkownikach komputerów klasy PC, która – jak zresztą wskazuje jej tytuł – nawiązuje do popularnej bajki o tym samym tytule.

Tym razem do wesołej oraz ekscytującej zabawy naszych milusińskich zapraszają: Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków. W programie dzieci znajdą śmieszne rymowanki czy zagadki do rozwiązania w quizie Magicznego Lustra, zajmą się poszukiwaniem drogocennych skarbów ukrytych w kopalni, kolorowaniem różnorodnych obrazków, a także samodzielnie stworzą własne wizerunki krasnali. Idąc dalej, podczas grania maluchy sprawdzą swój refleks w czasie Słodkiego Konfiturowania, wykażą się także dobrą pamięcią i spostrzegawczością (np. wyczarują specjalny eliksir). Pomocny okaże się również zmysł artystyczny przy komponowaniu własnych pieśni oraz przy tworzeniu własnej wersji dobrze znanej bajki. To wszystko z pewnością składa się na świetną porcję zabawy przy monitorze, podczas której dzieci nie powinny się nudzić.

Wirtualne zmagania okraszono oczywiście bardzo ładną i kolorową oprawą wizualną, która bez wątpienia powinna przypaść do gustu najmłodszym graczom. Interfejs gry jest bardzo intuicyjny, co jest sporym ułatwieniem dla wszystkich beniaminków, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z komputerami.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Cena gry w dniu premiery: 29,99 PLN

Wymagania wiekowe Snow White

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Królewna Śnieżka

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium II 300 MHz
  • 64MB RAM
  • karta grafiki 1 MB
  • Windows 95/98/Me/2000/XP