Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGANDiOS
Okładka Smite Blitz (AND)
OkładkaSmite Blitz (AND)

Smite Blitz

Smite Blitz to darmowe taktyczne RPG od Hi-Rez Studios, autorów popularnej gry MOBA Smite. W czasie zabawy gracze kompletują drużynę złożoną z bogów pochodzących z różnych mitologii i walczą z napotkanymi przeciwnikami.

RPG | zagraj za darmo | taktyczne | mitologia

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Smite Blitz Premiera

15lis2019

AND iOS

Smite Blitz to taktyczne RPG, które bazuje na motywach pochodzących ze Smite, czyli gry MOBA opracowanej przez tego samego dewelopera - Hi-Rez Studios.

Fabuła

Akcja Smite Blitz osadzona jest w świecie, w którym spotyka się 60 bogów pochodzących z różnych mitologii. Gracz kompletuje z nich swoją drużynę, która następnie walczy z napotkanymi przeciwnikami.

Kampania fabularna opowiada o wyprawie gracza do Egiptu, gdzie zostaje on zaatakowany przez siły ciemności. Tam musi zmierzyć się z oprawcami w szeregu zróżnicowanych misji.

Mechanika

Smite Blitz jest taktycznym RPG-iem, z walką rozgrywaną w czasie rzeczywistym. Gracz prowadzi starcia z przeciwnikami za pomocą drużyny składającej się z wybranych bogów. Każdy z nich posiada unikalne zdolności, które może wykorzystać po zapełnieniu specjalnego paska (dokonuje się tego w miarę zadawania obrażeń).

W grze zaimplementowany został również system rozwoju postaci. Wraz z postępami w zabawie kierowane przez gracza bóstwa zdobywają doświadczenie, które wpływa na statystyki postaci.

Tryby gry

W Smite Blitz zaimplementowano kampanię fabularną przeznaczoną dla pojedynczego gracza. Dla spragnionych rozgrywki wieloosobowej przygotowano szereg trybów PvP.

Kwestie techniczne

Jeśli gracz posiada konto Smite, to może je połączyć ze Smite Blitz. W ten sposób otrzyma dodatkowe nagrody.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Wymagania wiekowe Smite Blitz: Odpowiednia dla każdego wieku.

Smite Blitz Wymagania sprzętowe

Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
AND
iOS