Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweANDiOS
Okładka Smash Land (AND)

Smash Land

Smash Land to produkcja łącząca elementy zręcznościówek i gier logicznych. Zabawa polega na eliminowaniu wrogów poprzez wystrzeliwanie bohaterów tak, aby ślizgając się po planszach, ominęli pułapki i celnie trafili w nieprzyjaciół.

Zręcznościowe | fantasy | turowe | elementy logiczne

Okładka Smash Land (AND)

producent: Supercell

wydawca: Supercell

data premiery gry:

anulowana

iOS AND
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Smash Land to gra zręcznościowo-logiczna korzystająca z modelu darmowego z mikropłatnościami. Produkcję opracowało studio Supercell, znane z takich przebojów jak Clash of Clans, Boom Beach czy Hay Day.

Kampania toczy się w standardowej krainie fantasy, a scenariusz jest jedynie pretekstem do zabawy. Podczas rozgrywki naszym zadaniem jest wyczyszczenie serii plansz z przeciwników. Na każdej mapie poza wrogami znajdziemy także cenne przedmioty oraz przeszkody. Cała zabawa sprowadza się do wystrzeliwania postaci niczym z procy. Wpierw palcem naciągamy nieistniejącą gumę, potem celujemy, a na końcu wypuszczamy postać, aby pomknęła we wskazanym przez nas kierunku. Brzmi to trochę jak Angry Birds, ale w Smash Lands postacie ślizgają się po gruncie, a nie latają w powietrzu. W praktyce daje to coś, co przypomina zabawę w kapsle.

Rozgrywka toczy się w systemie turowym. Na początku wrogowie znajdują się na górze planszy, ale po każdym naszym wystrzale wykonują ruch w dół, przybliżając się tym samym do momentu, w którym będą mogli rozpocząć kontratak. Zabawę wzbogaca fakt, że każdy bohater posiada inne umiejętności oraz cechy specjalne, więc musimy dobierać ich odpowiednio, bazując na tym, kogo chcemy wyeliminować i jak. Przygodę zaczynamy z kilkoma herosami, ale potem mamy okazję zdobyć kolejnych. Dodatkową atrakcją jest tryb multiplayer, pozwalający na rywalizowanie z innymi graczami w bitwach PvP.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Rozmiar aplikacji: mała (do 50 MB)

Oczekiwania czytelników: 8,5 / 10 na podstawie 64 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Smash Land

12+

Wymagania sprzętowe Smash Land

Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
Smash Land – nadchodzi nowa gra autorów Clash of Clans
Smash Land – nadchodzi nowa gra autorów Clash of Clans

wiadomość6 kwietnia 2015

Znane z Clash of Clans studio Supercell udostępniło w kanadyjskim App Store wczesną wersję swojego kolejnego projektu, czyli zręcznościowo-logicznej gry zatytułowanej Smash Land.

iOS
AND