Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneNDS
Okładka Slingo Quest (NDS)
OkładkaSlingo Quest (NDS)

Slingo Quest NDS

Slingo Quest to gra logiczna stworzona przez firmę Mumbo Jumbo przy współpracy z Slingo Inc. Tytuł łączy elementy kilku popularnych gier hazardowych, w tym m.in. bingo i karcianych.

Logiczne | tytuły ekskluzywne Nintendo

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Slingo Quest Premiera NDS

9grudnia2008

producent: Mumbo Jumbo wydawca: Mumbo Jumbo Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Slingo Quest jest produkcją opartą o pomysł Slingo Inc. i przygotowaną przez Mumbo Jumbo, producenta i dystrybutora gier skierowanych do tak zwanych niedzielnych graczy. Po udoskonaleniu systemu w wersji Deluxe i przeniesieniu jej na moment w klimaty wakacyjne, za sprawą edycji Supreme, autorzy postanowili przygotować inny tytuł, które czerpie po trosze z wyżej wymienionych.

Quest daje graczowi możliwość zabawy w klimatach pirackich, a także zapoznanie się z nowymi trybami jak „Multi-card Slingo” lub „Seven by Seven Slingo”. Do gry dodano też kolejne bonusy, w tym mnożniki i specjalne zdolności jak „Slingo Vision”.

Producenci Slingo Quest na NDS przygotowali 60 poziomów do zabawy w nowym trybie poszukiwań. Zachowano pierwotne założenia i wyjściowe reguły systemu ze Slingo Deluxe dodając do nich nowości oraz wypracowane we wcześniejszych edycjach rozwiązania.

Grafika jest oszczędna. Kolorowe tła mają dodawać jedynie nieco uroku do zabawy, nie utrudniając odbioru samej gry. Dlatego też w produkcji nie znajdziemy zbyt wielu fajerwerków graficznych.

Ostatnia modyfikacja 23 lutego 2009

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Slingo Quest: Odpowiednia dla każdego wieku.