
21 listopada 2019
Strategiczne, Cyberpunk, Indie, Polityczne, Science fiction, Singleplayer, Szpiegowskie, Taktyczne, Turowe, Zimna wojna.
Rozgrywana w turach strategia polityczno-szpiegowska osadzona w niedalekiej przyszłości. Wcielamy się w szefa potężnej organizacji wywiadowczej i uczestniczymy w wyścigu zbrojeń na skalę globalną, rozwijając swoją technologię i sabotując działania konkurencji.
Zobacz Grę
Steam
Tak ale są pewne "ale", więc po kolei. Gra sama w sobie jest ciekawie zrobiona, kampanie nie są za długie (po ok 4h). Zarządzanie "organizacją tez jest bardzo fajne niestety w pewnym momencie pojawiają się dwa poważne ale:
- powtarzalność niektórych elementów / wydarzeń
- losowość i to akurat potrafi mocno zaboleć gdy wszystko układa się po naszej myśli i nagle bum... mamy pożar pierwszej kategorii. Niestety czasem te "pożary" są absolutnie bezsensowne z punktu widzenia tego co dzieje się "na mapie" i wtedy to bardzo boli.
Największą zaletą w grze jest sporo kombinowania i planowania.