Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Sezon na polowanie (PC)

Sezon na polowanie PC

Sezon na polowanie to gra strzelecka wyprodukowana przez studio ClockStone z myślą o entuzjastach wirtualnego łowiectwa. Gracze mają okazję zapolować m.in. na dzikie ptactwo, lisy oraz dziki. Twórcy zadbali m.in.

Akcji | strzelanki

PC Windows
Okładka Sezon na polowanie (PC)

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

14marca2011

14marca2011

pudełko PL

Sezon na polowanie to symulator polowania przeznaczony na komputery PC, stworzony na kanwie popularności laserowych strzelnic i specjalistycznych symulatorów łowieckich firm Heimschießkino i Simfire. Tytuł wyprodukowany został przez specjalizujące się w zaawansowanych animacjach 3D austriackie studio ClockStone.

Podobnie jak w pierwowzorze, gracze wcielają się w role myśliwych, którzy ze strzelbami w dłoniach wyruszają na emocjonujące łowy. W trakcie zabawy zapolować można m.in. na bażanty, dzikie kaczki, zające, lisy i dziki. Każdy gatunek zwierząt odwzorowany został z dużą starannością o wierność zarówno pod względem wyglądu fizycznego, jak i naturalnych zachowań.

Gracze muszą wykazać się nie tylko celnym okiem, ale również refleksem i umiejętnością przewidywania ruchu zwierzyny. Dodatkowo za wszelką cenę powinni też unikać zatargów z funkcjonariuszami straży leśnej, którzy pilnują przestrzegania surowego, myśliwskiego prawa.

Oprawa audio-wizualna gry Sezon na polowanie odznacza się dużym realizmem. Dobre wrażenie robi przede wszystkim fotorealistyczne otoczenie, pozwalające zapolować na wirtualne zwierzęta w kilku sceneriach – m.in. na polu, w lesie oraz w zimowej aurze. Wrażenia uczestnictwa w prawdziwych łowach pogłębiają naturalne odgłosy przyrody dobiegające w trakcie polowania.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Cena gry w dniu premiery: 19,99 PLN

Wymagania wiekowe Sezon na polowanie

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Sezon na polowanie

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium IV 1.7 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 64 MB
  • 4GB HDD
  • Windows XP/Vista