Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Sentinel 3: Homeworld (PC)

Sentinel 3: Homeworld PC

Trzecia część niezależnej gry strategicznej typu tower defense. Seria, wraz z tą odsłoną, po raz pierwszy zawitała na komputerach PC i Mac. Poprzednie części dostępne są jedynie na urządzeniach mobilnych (iOS).

Strategiczne | tower defense

PC Windows
Okładka Sentinel 3: Homeworld (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

2marca2012

Sentinel 3: Homeworld to trzecia odsłona popularnej gry strategicznej, znanej z urządzeń mobilnych działających pod kontrolą systemu operacyjnego iOS. Za tytuł odpowiada firma Origin8 Technologies, która na swoim koncie ma kilkanaście innych projektów, w większości przeznaczonych na smartfony i tablety. Sentinel 3 to pierwsza część serii, która ukazała się komputerach PC i Mac.

Po przetrwaniu potyczek na Ziemi i Marsie, gracz, który dowodzi armią ludzi, wyrusza na planetę obcych, gdzie stoczy kolejne starcie w walce o wolność ludzkości.

Rozgrywka opiera się na zasadach gatunku tower defense. Zadaniem grającego jest więc odpieranie kolejnych fal przeciwników przy użyciu rozmaitych jednostek i struktur defensywnych. Poszczególni obcy również cechują się odmiennymi umiejętnościami, dla których trzeba znaleźć przeciwwagę w naszych szeregach. Wraz z biegiem czasu doskonalimy swoje umiejętności i zyskujemy możliwość modyfikowania naszych jednostek. Dzięki temu zyskują one większe zdolności bojowe, ułatwiające zadanie w późniejszych, coraz trudniejszych etapach.

Origin8 Technologies zatroszczyło się o ponad 20 typów podległych graczowi jednostek. Można więc wybierać z maszyn latających, działek stacjonarnych czy też automatycznych dron.

Deweloper zapewnił kila trybów gry, które przeznaczone są tylko dla jednego gracza. Kampania składa się z 20 emocjonujących układów, gwarantujących w sumie kilka godzin zabawy. Oprócz tego twórcy zapewnili możliwość ponownego zaliczania już ukończonych poziomów.

Zobacz pełny opis gry

Wymagania wiekowe Sentinel 3: Homeworld

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Sentinel 3: Homeworld

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 4 1.2 GHz
  • 1 GB RAM (2 GB RAM - Vista/7)
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 6600 GT lub lepsza)
  • 300 MB HDD
  • Windows XP(SP2)/Vista/7