Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweX360
Okładka Scramble (X360)
OkładkaScramble (X360)

Scramble X360

Scramble to remake strzelaniny, przygotowanej w 1981 r. dla popularnych w tamtym czasie automatów. Użytkownik zasiada za sterami statku kosmicznego, mającego na celu wyeliminowanie jak największej ilości przeciwników, pojawiających się na jego trasie.

Zręcznościowe | FPP | tytuły ekskluzywne Xbox

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Scramble Premiera X360

13września2006

producent: Digital Eclipse wydawca: Konami Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Scramble to remake strzelaniny, przygotowanej w 1981 r. dla popularnych w tamtym czasie automatów. Developerzy postanowili powiększyć grono miłośników niniejszej gry o posiadaczy konsoli Xbox 360. Tytuł dostępny jest w ramach usługi Xbox Live Arcade, pozwalającej na pobieranie z Internetu rozmaitych elektroniczno-rozrywkowych produkcji za uiszczeniem odpowiedniej opłaty.

W opcji single player zaimplementowano pięć rozbudowanych leveli, przez które trzeba się przedrzeć, unikając kolizji z pędzącymi oponentami. Natomiast poziom szósty polega na zniszczeniu centrum dowodzenia wroga. Użytkownik zasiada za sterami statku kosmicznego, mającego na celu wyeliminowanie jak największej ilości przeciwników, pojawiających się na jego trasie. Maszyna została wyposażona w pewien arsenał broni, składający się m.in. z bomb i dział. Pamiętać należy, aby nieustannie zwracać uwagę na wskaźnik paliwa.

Każdy z graczy ma okazję do wykazania swoich umiejętności w dwunastu wyzwaniach. Zaliczając kolejne z nich dodatkowo zasila się własne konto punktów. Developerzy przygotowali również zabawę w trybie multiplayer na podzielonym ekranie. W militarnych zmaganiach użytkownicy łączą swoje siły, bądź stają ze sobą w szranki.

Niezależnie od wybranego modułu gry, uzyskane wyniki zamieścić można w globalnym rankingu, aktualizowanym raz w tygodniu. W klasyfikacji pod uwagę brane są następujące dane: najwyższy rezultat punktowy w potyczkach samodzielnych i kooperatywnych oraz ilość zwycięstw i przegranych w trybie Versus.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / podzielony ekran   Liczba graczy: 1-2  

Klasyfikacja PEGI Scramble

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Scramble Wymagania sprzętowe

Microsoft Xbox 360

Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live