Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiWWW
Okładka Ruined Online (WWW)
OkładkaRuined Online (WWW)

Ruined Online WWW

Ruined Online to pierwszoosobowa strzelanina (FPS) przygotowana przez deweloperów z firmy Bigpoint z myślą o entuzjastach grania przez przeglądarki internetowe. Akcja gry osadzona została w zniszczonym apokalipsą San Francisco.

Akcji | FPP | strzelanki

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Ruined Online Premiera WWW

anulowana

producent: Bigpoint wydawca: Bigpoint Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Ruined Online to pierwszoosobowa strzelanina zrealizowana przy użyciu silnika Unity 3 oferującego pełną grafikę 3D w przeglądarce internetowej. W trakcie rozgrywki uzyskujemy dostęp do sześciu różnych postaci, które znacząco różnią się od siebie zarówno wizualnie, jak i sposobem prowadzenia walki. Do wyboru mamy między innymi: samuraja, medyka, seksowną zabójczynię, czy mutanta. Bohaterowie wyglądają zabawnie, często również dosyć groteskowo, podkreślając przy tym specyficzną i komiksową atmosferę gry. Dzięki temu tytuł przywodzi na myśl inną znaną sieciową strzelaninę, a mianowicie Team Fortress 2.

Cała zabawa toczy się w San Francisco na postapokaliptycznych arenach stylizowanych na autentyczne lokacje. Przykładowo można uczestniczyć w strzelaninie na moście Golden Gate, czy w obrębie innych znanych zabudowań. Gra oferuje ogromną liczbę broni do wyboru, które również można kupić w za pośrednictwem sklepiku BigPoint. Wszystkie przedmioty w rozgrywce są także dostępne tradycyjną, ale czasochłonną metodą odblokowywania w trakcie zdobywania doświadczenia podczas zabawy.

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 16  

Oczekiwania czytelników: 7.5 / 10 na podstawie 5 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Ruined Online: 16+