Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneNDS
Okładka Rollin' Rascals (NDS)
OkładkaRollin' Rascals (NDS)

Rollin' Rascals NDS

Rollin’ Rascals to logiczna produkcja studia Hoget, które tym tytułem zaliczyło swój debiut na rynku gier. Ratujemy w niej zwierzaki, korzystając z potencjału NDS.

Logiczne | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Rollin' Rascals Premiera NDS

22lipca2008

producent: Hoget wydawca: Majesco Entertainment

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Rollin’ Rascals to logiczna produkcja studia Hoget, które tym tytułem zaliczyło swój debiut na rynku gier. Ratujemy w niej zwierzaki, korzystając z potencjału sterowania Nintendo DS.

Zwierzaki z Królestwa Kololo zostały porwane. Można się spodziewać, że to my jesteśmy jedyną osobą mogącą je uratować. Czynimy to turlając chomikami, szczeniakami, świnkami i innymi zwierzakami po podzielonej na kwadraty planszy. Gdy dwa takie same stworzenia znajdą się tuż obok siebie, wracają do bezpiecznego domu. W czasie rozgrywki ograniczają nas przeszkody na planszy, zasłaniające drogę inne zwierzaki i upływający czas.

W Rollin’ Rascals udostępniono cztery tryby – Challenge, Battle, Attack i Kololohouse. Pierwszy z nich dodaje przeszkody w miarę wchodzenia na kolejne poziomy. Drugi to tryb do gry w dwie osoby przez Wi-Fi – zwycięża ten, kto pierwszy wyśle wszystkie zwierzaki do domu. W trzecim pojawia się najwięcej stworzonek i przeszkód, a czwarty, Kololohouse umożliwia zaprojektowanie domku dla zwierzaków. Robimy to zmieniając meble i wystrój wnętrza.

Grać można na kilku poziomach trudności, z których każdy zawiera inne plansze. W łatwym jest ich dziesięć, a w zwykłym dwadzieścia – dla każdego trybu. Można wybrać też poziom trudny, stanowiący wyzwanie dla naprawdę tęgiej głowy.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: sieć lokalna   Liczba graczy: 1-2  

Wymagania wiekowe Rollin' Rascals: Odpowiednia dla każdego wieku.