Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiANDiOS
Okładka Rocket Ski Racing (AND)

Rocket Ski Racing

Stworzona z myślą o urządzeniach przenośnych zwariowana gra narciarska, za której powstanie odpowiada doświadczone na gruncie produkcji mobilnych studio Nocanwin. Rocket Ski Racing to dość futurystyczne i mocno abstrakcyjne spojrzenie na tematykę sportów zimowych.

Wyścigi | TPP | sporty zimowe

Okładka Rocket Ski Racing (AND)

producent: Nocanwin

wydawca: Nocanwin

Strona oficjalna

data premiery gry:

16sty2016

iOS AND
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Rocket Ski Racing to wydane na system iOS i AND wyścigi narciarskie. Grę opracowało studio Nocanwin, które tworzy produkcje mobilne praktycznie od początku rynku smartfonowego i ma na koncie takie tytuły jak Duck N Cover, Cubed Rally Racer, Wrong Way Racing czy Shredmill.

Mechanika

Wydane na platformę iOS i AND Rocket Ski Racing oferuje mocno zwariowane spojrzenie na tematykę wyścigów narciarskich - ruchy zawodników napędzają tutaj bowiem potężne rakiety podczepione do kombinezonów postaci. Podczas zabawy akcję obserwujemy z kamery umieszczonej za plecami kierowanego przez nas narciarza. Rozgrywka nie sili się oczywiście na jakikolwiek realizm. Dzięki rakietom zawodnicy mogą osiągać przyprawiające o zawrót głowy prędkości, a trasy pełne są szalonych ramp i konstrukcji, które w rzeczywistości stałyby się śmiertelnymi pułapkami dla każdego śmiałka próbującego je pokonać.

Sterowanie odbywa się za pomocą akcelerometru rejestrującego przekrzywianie urządzenia mobilnego. Zmagania toczą się w dwóch trybach zabawy. W pierwszym z nich gracze pędzą przez trasy samotnie, próbując trafiać w bramki i wypracowując jak najlepszy czas, a druga opcja pozwala na bezpośrednią rywalizację w wyścigach przeciwko dziewięciu konkurencyjnym zawodnikom, sterowanym przez sztuczną inteligencję lub innych użytkowników.

Kwestie techniczne

Wszystko to ukazane zostało w mocno ascetycznej oprawie graficznej, zbudowanej głównie z jednokolorowych brył. Tworzy to efekt, który z jednej strony jest prosty, ale jednocześnie dzięki starannemu doborowi barw cieszy oczy ładnym stylem wizualnym.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Rozmiar aplikacji: mała (do 50 MB)

Wymagania wiekowe Rocket Ski Racing

odpowiednia dla każdego wieku

Rocket Ski Racing - odrzutowe wyścigi narciarskie wjadą na rynek mobilny w styczniu
Rocket Ski Racing - odrzutowe wyścigi narciarskie wjadą na rynek mobilny w styczniu

wiadomość3 stycznia 2016

Studio Nocanwin zapowiedziało, że pracuje nad Rocket Ski Racing, czyli grą wyścigową, w której pokierujemy narciarzami, do których pleców przyczepiono potężne rakiety.

iOS
AND