Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Rock Manager (PC)

Rock Manager PC

Manager zespołu rockowego promowany przez firmę Pan Interactive. Gracze mogą stać się managerem dobrze rokującej kapeli rockowej i swymi śmiałymi posunięciami marketingowymi doprowadzić ją na szczyty popularności.

Strategiczne | manager

PC Windows
Okładka Rock Manager (PC)

Polskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

26października2001

15maja2005

pudełko PL

Rock Manager to gra, w której gracz staje się managerem (tzw. „aniołem stróżem”) dobrze zapowiadającej się kapeli rockowej i swymi śmiałymi posunięciami marketingowymi stara się doprowadzić ją na szczyt popularności. Kierowanie grupą utalentowanych indywidualistów nie będzie jednak proste. Mamy możliwość skompletowania zespołu z maksymalnie pięciu muzyków. Są oni charakteryzowani przez specyficzne cechy świadczące o profesjonalizmie, umiejętnościach i uzdolnieniu muzycznym. Każdy z nich wykorzystuje inny instrument jak np.: perkusja, gitara basowa, gitara prowadząca itp. Będziemy musieli również hamować gwiazdorskie zapędy i kłótnie.

Przede wszystkim jednak należy zająć się promocją ich singli, emitowaniem ich muzyki w mediach, dystrybucją kolejnych albumów oraz manipulowaniem wszechmocną opinią publiczną. Jej przychylność zapewni nam fortunę. Współtworzymy poszczególne przeboje grupy w studiu nagrań, sami decydując czy utwór jest dobry, czy trzeba go nagrać jeszcze raz. Całość została okraszona ładną, humorystyczną oprawą graficzną.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1CD

Cena gry w dniu premiery: 69,90 PLN

Wymagania wiekowe Rock Manager

12+

Wymagania sprzętowe Rock Manager

PC Windows

Rekomendowane: Pentium II 300MHz, 64MB RAM

Rock Manager – czy jesteś całkowicie pewien, że chcesz przejść obojętnie obok tego tytułu?

wiadomość29 czerwca 2002

Firma DreamCatcher Interactive poinformowała, że gra zatytułowana Rock Manager trafiła właśnie do amerykańskich sklepów. Wiem, większości z was nic ten tytuł nie mówi i nie wywołuje żadnych emocji, ale przy tej właśnie okazji chciałem bliżej zainteresować was tą produkcją – zapewniam, warto (demo znajduje się na naszym serwisie). Gra wyszła w Europie pod koniec zeszłego roku i tak oto scharakteryzowały ją dwa cenione serwisy internetowe: EuroGamer – „Innovative and highly entertaining”, GameSpot UK - „A real hoot!”. Przejdźmy jednak do rzeczy…