Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Rock Manager (PC)
OkładkaRock Manager (PC)

Rock Manager PC

Manager zespołu rockowego promowany przez firmę Pan Interactive. Gracze mogą stać się managerem dobrze rokującej kapeli rockowej i swymi śmiałymi posunięciami marketingowymi doprowadzić ją na szczyty popularności.

Strategiczne | manager

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Rock Manager Premiera PC

26października2001

pudełko PL

15maja2005

producent: Monsterland wydawca: Pan Interactive wydawca PL: Nicolas Games Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Rock Manager to gra, w której gracz staje się managerem (tzw. „aniołem stróżem”) dobrze zapowiadającej się kapeli rockowej i swymi śmiałymi posunięciami marketingowymi stara się doprowadzić ją na szczyt popularności. Kierowanie grupą utalentowanych indywidualistów nie będzie jednak proste. Mamy możliwość skompletowania zespołu z maksymalnie pięciu muzyków. Są oni charakteryzowani przez specyficzne cechy świadczące o profesjonalizmie, umiejętnościach i uzdolnieniu muzycznym. Każdy z nich wykorzystuje inny instrument jak np.: perkusja, gitara basowa, gitara prowadząca itp. Będziemy musieli również hamować gwiazdorskie zapędy i kłótnie.

Przede wszystkim jednak należy zająć się promocją ich singli, emitowaniem ich muzyki w mediach, dystrybucją kolejnych albumów oraz manipulowaniem wszechmocną opinią publiczną. Jej przychylność zapewni nam fortunę. Współtworzymy poszczególne przeboje grupy w studiu nagrań, sami decydując czy utwór jest dobry, czy trzeba go nagrać jeszcze raz. Całość została okraszona ładną, humorystyczną oprawą graficzną.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1CD

Ocena użytkowników: 7,1 / 10 na podstawie 28 głosów czytelników.

Rock Manager cena w dniu premiery: 69,90 PLN

Wymagania wiekowe Rock Manager: 12+

Rock Manager Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium II 300MHz
  • 64MB RAM