Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweANDiOS
Okładka Rise Up (AND)

Rise Up

Gra zręcznościowa, w której naszym zadaniem jest ochrona lecących w górę balonów przed spadającymi na nie obiektami. Choć początkowo liczba zagrożeń nie jest zatrważająca, z czasem pojawia się ich coraz więcej, przez co musimy wykazać się nie lada zręcznością i refleksem.

Zręcznościowe | zagraj za darmo | 2D

Okładka Rise Up (AND)

data premiery gry:

16mar2018

AND

17mar2018

iOS

Rise Up to gra zręcznościowa, której autorem jest niezależny deweloper Serkan Özyilmaz. Tytuł jest dystrybuowany w modelu darmowym z mikropłatnościami (free-to-play).

Mechanika

W Rise Up przejmujemy kontrolę nad tarczą, którą musimy sterować w taki sposób, by ochronić nieustannie lecące w górę balony przed spadającymi na nie obiektami. Początkowo zadanie nie należy do skomplikowanych, ale z czasem na naszej drodze pojawia się coraz więcej przeszkód, przez co w trakcie rozgrywki należy wykazać się nie lada zręcznością i refleksem. Warto zaznaczyć, że choć każdy etap rozpoczynamy z trzema balonami, do ukończenia danego poziomu wystarczy utrzymać w całości tylko jeden z nich. Nasze poczynania są jednak oceniane przez system punktacji, a im więcej balonów uda nam się ochronić, tym lepszy wynik osiągniemy.

Kwestie techniczne

Dwuwymiarowa grafika gry Rise Up została utrzymana w prostej, kreskówkowej stylistyce.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Gry podobne do Rise Up

Wymagania wiekowe Rise Up

odpowiednia dla każdego wieku

AND
iOS