Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPS3
Okładka Revenge of the Wounded Dragons (PS3)

Revenge of the Wounded Dragons PS3

Revenge of the Wounded Dragons to dzieło ekipy studia Wanako Games. Scrollowana bijatyka przedstawia historię dwóch braci, którzy stają do walki z mafią, by uratować porwaną siostrę i pomścić śmierć swojego dziadka.

Akcji | tytuły ekskluzywne PlayStation

Sony PlayStation 3
Okładka Revenge of the Wounded Dragons (PS3)

Angielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PS3:

10grudnia2009

Przygotowana przez Wanako Games Revenge of the Wounded Dragons, to scrollowana bijatyka, która dość sprawnie łączy dobrze znane rozwiązania z niezłą grafiką, intuicyjnym sterowaniem oraz możliwością zdobycia dodatkowych Trofeów.

Fabuła gry opowiada o losach dwóch braci, którzy stają do walki z mafią, aby pomścić śmierć dziadka oraz uratować porwaną siostrę. Fabuła jest stopniowo odkrywana przez twórców za pomocą komiksowych przerywników, które gracze oglądają kończąc kolejne etapy przygody. Sama akcja toczy się natomiast na dwudziestu czterech poziomach w czterech różnych sceneriach.

Revenge of the Wounded Dragons dość mocno czerpie z rozwiązań znanych wszystkim fanom chodzonych bijatyk sprzed kilkunastu lat. Na drodze bohaterów stają setki wrogów oraz kilkunastu silniejszych i wytrzymalszych bossów, którzy zrobią wszystko by powstrzymać walecznych braci. Na szczęście obaj herosi są wyposażeni w wiele kombinacji ataków, a także mogą korzystać ze specjalnego trybu "Dragon Rage", który znacznie zwiększa ich moc. Dodatkowo obaj wojownicy mogą korzystać z różnego typu broni białej, którą znajdą podczas swojej wyprawy.

System walki jest dość rozbudowany i w trybie kooperacji pozwala na przykład odpalać mocniejsze ataki zespołowe. Dodatkowo, twórcy przygotowali dziesięć różnorodnych mini-gier, które pozwalają użytkownikom PS3 odpocząć od ciągłej walki.

Revenge of the Wounded Dragons korzysta ze wszystkich sieciowych dobrodziejstw konsoli Sony. Wyniki gracza zapisywane są w leaderboardach, zaś za określone czynności i progres w grze otrzymuje on Trofea. Program umożliwia również podłożenie własnej ścieżki dźwiękowej w postaci plików mp3.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   wspólny ekran     Liczba graczy: 1-2  

Gry podobne do Revenge of the Wounded Dragons

Klasyfikacja PEGI Revenge of the Wounded Dragons

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.