Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Reign of Thunder (PC)
OkładkaReign of Thunder (PC)

Reign of Thunder PC

Reign of Thunder to gra od Day 1 Studios, twórców serii MechAssault, będąca sieciową grą akcji, w której gracze siadają za sterami wielkich i potężnych mechów.

Akcji | PvP | mechy i roboty

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Reign of Thunder Premiera PC

anulowana

producent: Day:1:Studios Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Reign of Thunder

World of Tanks

MechWarrior Online

Hawken

Reign of Thunder jest dynamiczną grą akcji/TPP przeznaczoną do rozgrywki w sieci, w której gracze mają okazję pokierować mechami. Tytuł zrealizowano w oparciu o model free-to-play, a za jego produkcję odpowiada Day 1 Studios, mające na swoim koncie takie gry jak MechAssault czy trzecią część serii F.E.A.R.

W Reign of Thunder poza wyborem mecha, gracz posiada wiele możliwości jego modyfikacji, zaczynając od wymiany uzbrojenia, a kończąc na zastosowaniu wszelkiej maści tarcz czy innych ulepszeń. Po wybraniu interesujących nas opcji, przenosimy się na pole walki, na którym może przebywać jednocześnie do 16 graczy na raz. Użytkownicy mają okazję zmierzyć się w różnych trybach rozgrywki, jak chociażby w zwykłym Deathmatchu czy jego drużynowej odmianie, Team Deathmatch. W grze nie brakuje również trybów opierających się na wspólnym wykonywaniu zadań.

Produkcja została stworzona na autorskim silniku o nazwie Despire. Dzięki tej technologii, gra wykorzystuje możliwości jakie oferują biblioteki DirectX 11, co przekłada się na szczegółową i ładną grafikę. Dodatkowo większość elementów otoczenia znajdujących się na mapach, takie jak budynki czy mosty, jest w pełni podatna na zniszczenia.

Poza trybem dla wielu graczy, Reign of Thunder oferuje możliwość samotnej rozgrywki z botami, służącej głownie do testowania różnych konfiguracji uzbrojenia czy oferującej możliwość zapoznania się z mapami.

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1-16  

Oczekiwania czytelników: 8.0 / 10 na podstawie 4 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Reign of Thunder: Odpowiednia dla każdego wieku.