Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacje3DS
Okładka Puppies World 3D (3DS)

Puppies World 3D 3DS

Gra, która powoli nam zaopiekować i bawić się z wirtualnymi szczeniakami. Puppies World 3D pozwala nam pokierować rozwojem pieska wybranego spośród 12 dostępnych ras. Tytuł oferuje tryb tzw.

Symulacje | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo 3DS
Okładka Puppies World 3D (3DS)

producent: Ubisoft

wydawca: Ubisoft

wydawca PL: Ubisoft GmbH

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji 3DS:

10listopada2011

10listopada2011

pudełko PL

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Puppies 3D to gra, a właściwie rozbudowany symulator hodowli i opieki nad psami. Tytuł mocno przypomina gry z serii Nintendogs, wydane na konsole Nintendo DS i 3DS, które również pozwalały nam zając się wirtualnymi zwierzętami. Adoptujemy jednego lub kilka piesków, wybierając spośród 12 najpopularniejszych ras tych zwierząt. Naszymi wybrańcami będziemy musieli się troskliwie opiekować, regularnie się z nimi bawić, ćwiczyć i rozwijać ich umiejętności. Dzięki treningom szczeniaki nauczymy dziesięciu różnych sztuczek. Komendy naszym podopiecznym wydajemy na dwa sposoby: za pomocą ekranu dotykowego i stylusa, który pozwala naśladować gesty wykonywane rękami, bądź za pośrednictwem naszego głosu, rejestrowanego przez wbudowany w konsolę mikrofon

Gra korzysta z systemu rzeczywistości rozszerzonej. Dzięki kamerze 3DS-a można przenieść pieski z cyfrowego pomieszczenia wprost do naszego pokoju, gdzie nadal będziemy się nimi swobodnie zajmować. Gracze mogą dzielić się z innymi posiadaczami tytułu swoimi pieskami, obrazkami czy przedmiotami zdobytymi w czasie rozgrywki, wykorzystując usługę StreetPass i bezprzewodowe połączenie Wi-fi. Puppies 3D wspiera stereoskopowy obraz 3D, który podobnie jak w innych tytułach na 3DS-a można wyłączyć lub regulować.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Cena gry w dniu premiery: 129,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Puppies World 3D

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.