Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

77. Gry PlayStation 3

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Strona 77. Najpopularniejsze gry na platformę PS3.

PS3

Wyszukaj gatunek/tematykę gry ?

Przeszukaj Encyklopedię po gatunkach i tagach. Każda gra ma jeden główny gatunek: Akcji, Bijatyki, Logiczne, Przygodowe, RPG, Sportowe, Strategiczne, Symulacje, Towarzyskie, Wyścigi, Zręcznościowe. Możesz wyszukać wiele tagów oraz wybrać gry na konkretne plaftormy i szeregować wyniki według ocen lub daty wydania.

Ms. Germinator
Ms. Germinator

Logiczne 14 sierpnia 2013

Druga część serii dwuwymiarowych gier logicznych, w których gracze walczą z zarazkami, atakującymi spokojne przedmieścia. W trakcie rozgrywki niszczymy kolejne warstwy i grupy bakcyli, starając się połączyć ze sobą te posiadające identyczny kolor. Tytuł korzysta z kontrolera PlayStation Move.

Another World: 20th Anniversary Edition
Another World: 20th Anniversary Edition

Przygodowe 8 lipca 2014

Odświeżona wersja cieszącej się dużym uznaniem przygodowej gry akcji. Gracz kieruje poczynaniami młodego naukowca - Lestera Knighta Chaykina, który wskutek nieudanego eksperymentu trafia do pełnego niebezpieczeństw, obcego świata.

Kick-Ass 2
Kick-Ass 2

Akcji 2 maja 2014

Utrzymana w konwencji „chodzonej bijatyki” (brawler) gra akcji, będąca adaptacją filmu pod tym samym tytułem. Kick-Ass 2 jest dziełem studia Freedom Factory, którego dorobek obejmuje również takie produkcje jak Cycling Evolution 2009 oraz BloodBath. Fabuła gry opiera się na motywach kinowego pierwowzoru. Główni bohaterowie, dwoje licealistów w kostiumach super-bohaterów - Kick-Ass i Hit Girl - musi oczyścić miasto z przestępców, którym przewodzi groźny The Motherfu**er.

Wicked Monsters BLAST! HD
Wicked Monsters BLAST! HD

Zręcznościowe 5 września 2012

Zestaw kilkunastu dwuwymiarowych minigier zręcznościowych, które przeznaczone są dla całej rodziny. Pomagamy kolorowym zwierzakom zdobyć stanowisko szefa w syndykacie przestępczym. Tytuł pozwala na wspólną zabawę czterem osobom i wspiera obsługę kontrolera PlayStation Move.

Who's That Flying?!
Who's That Flying?!

Akcji 16 listopada 2010

Who's That Flying?! to utrzymana w komiksowej stylistyce, zręcznościowa strzelanina typu „shump”. Gracz wciela się w rolę obdarzonego super mocami Strażnika Ziemi, a jego zadaniem jest odeprzeć ataki Bestii Zagłady (Doom Beasts) i oczyścić swoje imię z zarzutów niekompetencji. Tytuł wyprodukowany został przez niezależne studio Mediatonic.

Hohokum
Hohokum

Zręcznościowe 12 sierpnia 2014

Gra zręcznościowa, pozwalająca na zabawę w fantastycznym i oryginalnym dwuwymiarowym świecie. Eksplorujemy i poznajemy go wraz z głównym bohaterem, dziwacznym kolorowym stworkiem przypominającym węża.

Hunter's Trophy 2: Europe
Hunter's Trophy 2: Europe

Akcji 16 października 2012

Hunter's Trophy 2: Europe to zaawansowana symulacja myśliwska, wyprodukowana przez studio deweloperskie Kylotonn Entertainment. Gracze mogą spróbować swoich sił w polowaniu na ponad 20 gatunków dzikich zwierząt zamieszkujących różne zakątki Starego Kontynentu. Wśród ciekawych opcji rozgrywki pojawia się m.in. możliwość tropienia z użyciem psa myśliwskiego.

Tour de France 2013 - 100th Edition
Tour de France 2013 - 100th Edition

Sportowe 20 czerwca 2013

Pro Cycling Manager 2013 jest jedną z odsłon popularnego menadżera kolarskiego, który wydawany jest regularnie od 2001 roku. Stając na czele zawodowej drużyny, gracz musi dbać nie tylko o jej formę i finanse, lecz także dowodzić jej członkami podczas wyścigów.

Stick It to The Man!
Stick It to The Man!

Przygodowe 19 listopada 2013

Pełna absurdalnego humoru gra szwedzkiego studia Zoink! Games, łącząca elementy platformówki i przygodówki. Akcja toczy się w świecie kartonowych wycinanek. Główny bohater przypadkowo staje się nosicielem macki, która pozwala mu odczytywać i przenosić myśli innych osób. Umiejętności te okazują się niezwykle pomocne w ucieczce przed agentami i tajemniczym jegomościem, znanym jako tytułowy The Man.

Olliolli
Olliolli

Zręcznościowe 27 sierpnia 2014

Dwuwymiarowa gra zręcznościowa, w której wcielamy się w profesjonalnego skatera. Gracze mogą wykonywać szereg skomplikowanych i ryzykownych trików. Tytuł posiada tryb kariery oraz jazdy dowolnej i pozwala na porównywanie wyników punktowych z osobami z całego świata.

Dare to Fly
Dare to Fly

Zręcznościowe 26 czerwca 2013

Trójwymiarowa gra zręcznościowa, w której wcielamy się w odważne ptaki-nieloty, które próbują udowodnić, że także potrafią wznosić się w niebiosa. Gracze sterują wystrzelonym z procy ptakami, starając się dolecieć do przeciwnego końca planszy. Tytuł został stworzony z myślą o kontrolerze PlayStation Move, ale korzysta również ze zwykłych padów DualShock 3.

XBlaze Code: Embryo
XBlaze Code: Embryo

Przygodowe 25 lipca 2013

XBlaze to dwuwymiarowa gra przygodowa typu „visual novel”, stworzona przez studio odpowiedzialne za serię bijatyk BlazBlue. Tytuł ten jest powiązany fabularnie ze wspomnianym cyklem i stanowi jego prequel. W XBlaze wcielamy się w przeciętnego ucznia, którego życie wskutek niezwykłych wydarzeń pewnego dnia zostaje wywrócone do góry nogami.

Kung Fu Rabbit
Kung Fu Rabbit

Zręcznościowe 19 sierpnia 2014

Tradycyjna dwuwymiarowa platformówka, w której wcielamy się w długouchego mistrza kung-fu, próbującego ocalić swoich uczniów. Gracze mają do przejścia w sumie 80 poziomów o rosnącym stopniu trudności.

Dragon Fantasy Book I
Dragon Fantasy Book I

RPG 16 kwietnia 2013

Proste dwuwymiarowe RPG z turowym systemem walki, które wzorowane jest na japońskich klasykach gatunku z czasów konsol 8-bitowych. Zarówno mechanika jak i oprawa tytułu nie różni się od tego co mogliśmy zobaczyć w tamtych grach.

Arena Morte
Arena Morte

Bijatyki prace wstrzymane

Sieciowa bijatyka stworzona przez niezależne studio Frontline. W grze walczymy w turnieju postaciami wytrenowanymi w rozmaitych sztukach walki.

Magic 2014: Duels of the Planeswalkers
Magic 2014: Duels of the Planeswalkers

Logiczne 26 czerwca 2013

Magic 2014: Duels of the Planeswalkers to stworzona wspólnymi siłami studia Stainless Games oraz wydawnictwa Wizards of the Coast wirtualna karcianka, oparta na zasadach najpopularniejszej stołowej gry tego typu. Rozgrywka sprowadza się do pojedynków między magami, toczonych za pomocą talii zawierających zaklęcia, przedmioty i przywoływane istoty.

Bentley's Hackpack
Bentley's Hackpack

Zręcznościowe 5 lutego 2013

Zestaw zręcznościowo-logicznych minigier związanych z czwartą odsłoną platformórkowo-skradankowej serii Sly. W trakcie zabawy gracze starają się na kilka różnych sposobów dokonać hakerskiego włamania do mocno bronionego systemu komputerowego.

Germinator
Germinator

Logiczne 13 lutego 2013

Dwuwymiarowa gra logiczna, w której gracze walczą z zarazkami, atakującymi spokojne przedmieścia. W trakcie rozgrywki gracze niszczą kolejne warstwy i grupy bakcyli, starając się połączyć ze sobą te posiadające identyczny kolor.

WARCO: The News Game
WARCO: The News Game

Akcji prace wstrzymane

Pierwszoosobowa gra akcji australijskiego studia Defiant Development. Wcielamy się w rolę reporterki wojennej i relacjonujemy szereg konfliktów zbrojnych, które mają miejsce m.in. w Afryce i na Bliskim Wschodzie. Tylko od nas zależy co nakręcimy swoją kamerą i jak zmontujemy materiał do publikacji w telewizji.

PixelJunk 4am
PixelJunk 4am

Towarzyskie 15 maja 2012

Kolejna, tym razem zdecydowanie bardziej eksperymentalna od swoich poprzedniczek, odsłona cyklu minimalistycznych zręcznościówek PixelJunk. Jej zadaniem jest skupienie wokół siebie społeczności osób tworzących za jej pomocą muzykę.

NASCAR Unleashed
NASCAR Unleashed

Wyścigi 1 listopada 2011

Zręcznościowa gra wyścigowa, korzystająca z licencji rajdów NASCAR. Wcielając się w jednego ze słynnych kierowców biorących udział w tych zawodach ścigamy się na najważniejszych torach w Stanach Zjednoczonych.

SingStar Back To The 80s
SingStar Back To The 80s

Towarzyskie 28 października 2011

SingStar Back To The 80s to wyprodukowana przez firmę Sony Computer Entertainment gra towarzyska, w której gracze mogą sprawdzić swoje umiejętności wokalne. Rozgrywka bazuje na klasycznych zasadach karaoke, a podkład muzyczny stanowi 30 największych przebojów lat 80. Do zabawy niezbędne są dwa mikrofony oraz opcjonalnie kamerka PlayStation EyeToy.

All Zombies Must Die!
All Zombies Must Die!

Zręcznościowe 27 grudnia 2011

Zręcznościowa gra akcji o walce z zombie, która pod wieloma względami przypomina klasyczny Alien Breed. Wcielamy się w niej w młodego chłopaka Jacka, rozprawiającego się z hordami nieumarłych. Podczas zabawy przemierzamy zróżnicowane lokacje miejskie i eksterminujemy kolejne zastępy przeciwników. Rozgrywkę ukazano z góry.

Atelier Meruru: The Apprentice of Arland
Atelier Meruru: The Apprentice of Arland

RPG 23 czerwca 2011

Japońskie RPG, w którym dzięki znajomości alchemii pomożemy odbudować podupadłe królestwo. Nacisk położono na umiejętności tworzenia przedmiotów oraz rozwijania własnego alchemicznego warsztatu. W grze nie brakuje walki, a potyczki odbywają się w standardowym dla serii systemie turowym.