Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePC
Okładka Project Fashion (PC)
OkładkaProject Fashion (PC)

Project Fashion PC

Project Fashion to gra familijna, przygotowana w głównej mierze z myślą o żeńskiej części posiadaczy PeCetów. Pozwala ona niespełnionym projektantom na wejście do świata mody i sprawdzenie swoich umiejętności w tworzeniu i lansowaniu stylu ubierania się.

Towarzyskie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Project Fashion Premiera PC

31sierpnia2007

producent: Empire Interactive wydawca: Empire Interactive

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Project Fashion to gra familijna, przygotowana w głównej mierze z myślą o żeńskiej części posiadaczy PeCetów. Pozwala ona niespełnionym projektantom na wejście do świata mody i sprawdzenie swoich umiejętności w tworzeniu i lansowaniu stylu ubierania się. Ze względu na swoją tematykę owa produkcja interesuje nie tylko młodsze użytkowniczki, ale także przypada do gustu niejednej dojrzałej kobiecie.

Rozpoczynając zabawę użytkownik wciela się w wybranego przez siebie znanego projektanta i zaczyna działać pod jego nazwiskiem. Niemniej jednak chcąc przygotowywać bezkonkurencyjne projekty należy najpierw przejść kurs wykładający dokładne zasady tworzenia nowych kolekcji, odpowiedniego charakteryzowania modelek czy dobierania biżuterii. Ukończywszy szkolenie można zabrać się do pracy. W tym miejscu gracz wybiera jeden z zaimplementowanych sposobów na udaną zabawę: Adventure Mode i Free Play. Sukcesywnie zaliczając pierwszy wymieniony tryb odblokowuje się atrakcyjne bonusy, wykorzystywane w drugim z podanych modułów.

Do dyspozycji użytkownika oddano szeroki zestaw ubrań, począwszy od kreacji wieczorowych, poprzez stroje codzienne, a na uniformach do pracy skończywszy. Odpowiednio dobierając wzory i tkaniny zakłada się modelkom rozmaite spodnie, spódnice, bluzki, żakiety, sukieneki etc. Rzecz jasna producenci nie zapomnieli o szerokim zestawie dodatków na czele z torebkami, koralami i paskami. Ubranej kobiecie trzeba jeszcze zrobić odpowiedni makijaż i dobrać właściwą fryzurę. Ukończone dzieło uwiecznia się podczas sesji zdjęciowej i przedstawia zainteresowanym w trakcie zorganizowanego pokazu.

Tryb gry: single player  

Klasyfikacja PEGI Project Fashion

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Project Fashion Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 1.5 GHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce FX 5700 lub lepsza)
  • 3.2 GB HDD
  • Windows 98 SE/Me/2000/XP/Vista