Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePC
Okładka Maly projektant mody (PC)
OkładkaMaly projektant mody (PC)

Mały projektant mody PC

Maly projektant mody

Mały projektant mody jest pozycją, adresowaną przede wszystkim do żeńskiej części najmłodszych użytkowników komputerów. Spełnia ona wszystkie wymagania kilkuletnich dziewczynek w wymiarze tworzenia co rusz to nowych stylów mody.

Logiczne | edukacyjne

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Mały projektant mody Premiera PC

10maja2004

pudełko PL

10maja2004

producent: Silcom Multimedia wydawca: MarkSoft wydawca PL: MarkSoft

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Gry podobne do Mały projektant mody

Project Fashion

Cartoon Maker

Moja Strona WWW

Mały projektant mody jest pozycją, adresowaną przede wszystkim do żeńskiej części najmłodszych użytkowników komputerów. Spełnia ona wszystkie wymagania kilkuletnich dziewczynek w wymiarze tworzenia co rusz to nowych stylów mody. Przy okazji rozwija ich kreatywność oraz pozwala na realizację szalonych pomysłów ubraniowych, co nieczęsto bywa wykonalne w rzeczywistym świecie.

Zabawa rozpoczyna się od wybrania modelki. Zdecydować można o niemalże każdym aspekcie jej wyglądu - od koloru skóry począwszy, a na kształcie twarzy skończywszy. Dopasować również trzeba jedną z kilkunastu fryzur, dostępnych w różnych wariantach kolorystycznych. Po wykonaniu tych niezbędnych czynności przechodzi się do tej najbardziej oczekiwanej – przymierzania strojów.

Zaimplementowano setki gotowych części garderoby (koszulki, spodnie, spódnice, buty, bluzki, płaszcze i kostiumy), które tylko proszą się o założenie. Developerzy zaproponowali kilka fasonów poszczególnych rzeczy – w przypadku obuwia są to fikuśnie wiązane sandałki, szpilki, seksowne kozaczki i masa innych. Co więcej zmienia się nie tylko kolory, ale także całe wzory, jak chociażby kropki, paski czy różne wariacje kratek.

Dzięki nieograniczonej ilości kombinacji poszczególnych ciuszków, zabawa trwa wiele godzin. W tym czasie powstają eleganckie suknie wieczorowe, sportowe stroje dla nastolatek czy też formalne garniturki do pracy. Ubrana modelka przechadza się po jednym z kilku wybiegów, a prezentowane przez nią kreacje można zapisać w albumie, wydrukować lub pokazać online przyjaciółkom.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 6 / 10 na podstawie 40 głosów czytelników.

Mały projektant mody cena w dniu premiery: 39,90 PLN

Wymagania wiekowe Mały projektant mody: Odpowiednia dla każdego wieku.

Mały projektant mody Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 133 MHz
  • 16 MB RAM