Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePC
Okładka Cartoon Maker (PC)

Cartoon Maker PC

Program umożliwiający stworzenie własnego filmu animowanego. Aplikacja zawiera mnóstwo gotowych elementów, z których można stworzyć najróżniejsze kreskówki. Podczas pracy dopieramy tła, postacie, muzykę i szereg innych elementów.

Logiczne | edukacyjne

PC Windows
Okładka Cartoon Maker (PC)

producent: LK Avalon

wydawca: LK Avalon

wydawca PL: LK Avalon

Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

2grudnia2002

2grudnia2002

pudełko PL

Cartoon Maker to program edukacyjny, dzięki któremu dzieci mogą samodzielne tworzyć filmy animowane. Bogate biblioteki gotowych animowanych postaci, teł, podkładów muzycznych oraz efektów dźwiękowych pozwalają w prosty i atrakcyjny sposób stworzyć animowaną opowieść. Program umożliwia podkładanie postaciom głosów nagranych samodzielnie przez użytkownika oraz pozwala zgrać gotowe filmy w postaci plików AVI, które można następnie odtwarzać na dowolnym komputerze. Rozbudowane funkcje poruszania postaci i obiektów oraz miksera dźwięków pozwalają zrealizować zarówno proste, jak i bardzo skomplikowane i długie filmy okraszone efektownymi animacjami i podkładem dźwiękowym. Dzięki Cartoon Makerowi każde dziecko może poznać radość tworzenia i stać się reżyserem realizującym swoje pierwsze własne filmy. Program odznacza się prostą, intuicyjną obsługą, atrakcyjną szata graficzną, co sprawia, iż stanowi on bardzo dobrą rozrywkę rozbudzającą kreatywność i pomysłowość.

  • Program zawiera multimedialny samouczek przedstawiający zasady obsługi.
  • Duża baza danych: 30 postaci, 160 animacji, 45 teł, 200 dodatkowych obiektów, 50 podkładów muzycznych oraz 200 efektów dźwiękowych.
  • Program w pełnej polskiej wersji językowej.
Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 7,1 / 10 na podstawie 47 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 49,90 PLN

Gry podobne do Cartoon Maker

Wymagania wiekowe Cartoon Maker

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Cartoon Maker

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium II 300MHz
  • 32MB RAM
Cartoon Maker - recenzja gry
Cartoon Maker - recenzja gry

Recenzja 20 lutego 2003, 12:24

Jeśli życzymy sobie, by nasze dzieło zaopatrzone było w czołówkę lub w dowolne napisy pojawiające się w wybranym momencie i miejscu, to nic temu nie stoi na przeszkodzie. „Cartoon Maker” posługuje się zainstalowanymi w systemie fontami true type’owymi i pozwala stosować je w dowolnych rozmiarach i kolorach. Przy odrobinie dobrej woli oraz nieco innym podejściu do sprawy, można zatem za jego pomocą zmontować nie film animowany, lecz komiks.