Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Port Simulator 2012 (PC)

Symulator Portu 2012 PC

Port Simulator 2012

Symulator Portu 2012 to przygotowana przez firmę UIG Entertainment rozbudowana symulacja pracy nowoczesnego portu morskiego. Gracz wciela się w zarządcę portowego, odpowiedzialnego za kierowanie rozładunkiem i załadunkiem statków transportowych. Do jego obowiązków należy m.in.

Symulacje

PC Windows
Okładka Port Simulator 2012 (PC)

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

28października2011

21marca2012

pudełko PL

Porty przeładunkowe to jeden z kluczowych elementów współczesnego systemu transportu morskiego. Ekipa deweloperska firmy UIG postanowiła w realistyczny sposób przedstawić złożoność procesów logistycznych zachodzących przy załadunki i rozładunku towarów na statkach.

Bezpośrednim wzorcem dla twórców gry Symulator Portu 2012 był autentyczny port w Hamburgu (największy port w Niemczech). Gracz wciela się w rolę zarządcy, który nadzoruje całość prac związanych z rozładunkiem i załadunkiem kontenerowców oraz koordynacją ruchu statków i pociągów. W zakresie jego obowiązków leży m.in. zatrudnianie personelu, zakup wszelkiego rodzaju maszyn związanych z obsługą transportów oraz bieżący nadzór nad ich sprawnością. Dodatkowo w każdym momencie można przejąć kontrolę nad urządzeniami (takimi jak holowniki, dźwigi, suwnice, chwytaki czy pompy) i samodzielnie pokierować ich pracą.

Ekipa deweloperska firmy UIG Entertainment dołożyła starań o wierne odwzorowanie różnorodnych modeli statków i maszyn, ale także ukształtowania całego terenu, na którym odbywa się przeładunek. Przygotowano także cały szereg misji i scenariuszy zdarzeń, wzorowanych na autentycznych sytuacjach, jakie mogą mieć miejsce w porcie morskim.

Do atutów Symulatora Portu 2012 należy dopracowana, trójwymiarowa grafika. Pracę wirtualnego portu oglądać można o różnych porach dnia i nocy oraz przy zmieniających się warunkach pogodowych. Miłośnicy zabawy wieloosobowej mogą spróbować współdziałania z żywymi graczami za pośrednictwem sieci LAN lub Internet.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna    

Nośnik: DVD

Cena gry w dniu premiery: 19,99 PLN

Wymagania wiekowe Port Simulator 2012

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Symulator Portu 2012

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 2.0GHz
  • 1GB RAM
  • 750MB HDD
  • karta grafiki 128MB (SM 3.0+)
  • Windows XP/Vista/7