Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePCPS2
Okładka Poker Masters (PC)

Poker Masters

Poker Masters to pozycja stworzona przez Liquid Games w celu ukazania nam świata fascynującej gry karcianej, jaką z pewnością jest poker. Zwycięstwo zależy tutaj nie tylko od umiejętności grającego ale również od trafności oceny przeciwników i blefowania.

Sportowe | hazardowe | karciane | poker

Okładka Poker Masters (PC)

producent: Liquid Games

wydawca: Liquid Games

data premiery gry:

25mar2005

PS2

24mar2006

PC
PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Poker Masters to pozycja stworzona przez Liquid Games w celu ukazania nam świata fascynującej gry karcianej, jaką z pewnością jest poker. Zwycięstwo zależy tutaj nie tylko od umiejętności grającego ale również od trafności oceny przeciwników i blefowania. Odrobina szczęścia jest również mile widziana.

Gra oferuje dwa tryby: Career Mode, gdzie zaczynamy grać o kilka dolarów na skrzynce znajdującej się w mrocznym zaułku, by z biegiem czasu i kolejnych zwycięstw zmierzyć się z coraz mocniejszymi przeciwnikami i zakończyć naszą karierę walką o miliony dolarów w ekskluzywnym kasynie, oraz Single Game, w którym to sami możemy wybierać jednego z 12 dostępnych w grze przeciwników i rozegrać partię pokera na jednym z 5 stopni trudności.

Nasze umiejętności i strategie rozwijać możemy w jednej z odmian pokera, które oferuje Poker Masters: Texas Hold 'Em, Omaha, 5 Card Draw, Caribbean Stud i 7 Card Stud. Dodatkowo twórcy gry zaimplementowali samouczki do każdego z wymienionych rodzajów, które w przystępny sposób tłumaczą zasady rozgrywki.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Klasyfikacja PEGI Poker Masters

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
PC
PS2