Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGNDS
Okładka Pokemon Ranger: Guardian Signs (NDS)
OkładkaPokemon Ranger: Guardian Signs (NDS)

Pokemon Ranger: Guardian Signs NDS

Kolejna odsłona serii Ranger, która różni się zasadami od typowych gier z Pokemonami. Zadaniem gracza jest pilnowanie porządku i ochrona Pokemonów przed zakusami złodziejów i kłusowników.

RPG | 2D | Pokemon | jRPG | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Pokemon Ranger: Guardian Signs Premiera NDS

4października2010

producent: Nintendo wydawca: Nintendo

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Najnowsza odsłona Pokemon Ranger o tytule Guardian Signs rozwija zasady znane z dwóch poprzednich części i wprowadza kilka nowości do systemu.

Fabuła stawia nas w roli strażnika krainy Oblivia, która składa się z trzech dużych wysp. Zadaniem bohatera jest pilnowanie porządku i dbanie o Pokemony, na które chęć mają kłusownicy oraz złodzieje.

System gry łączy w sobie elementy znane z klasycznej serii Pokemon, w której łapiemy i trenujemy stwory z nowymi dodatkami. Autorzy pozwoli wykorzystywać zdolności złapanych stworzeń nie tylko do walki, ale i do pokonywania przeszkód platformowych czy rozwiązywania zagadek logicznych. Nowością w Guardian Signs są tytułowe symbole, które pozwalają przyzywać najpotężniejsze Pokemony, jak Lugia i korzystać z ich atutów. W takich przypadkach gra zmienia nieco swoje założenia i na chwilę staje się zręcznościówką lub strzelaniną.

Nintendo przygotowało trzecią odsłonę serii Ranger w podobnym stylu audiowizualnym, co poprzednie. Kolorowa grafika z ręcznie rysowanymi projektami postaci została wsparta przez charakterystyczną ścieżkę dźwiękową.

Ostatnia modyfikacja 20 września 2010

Tryb gry: single player  

Klasyfikacja PEGI Pokemon Ranger: Guardian Signs

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.