Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneANDiOS
Okładka Plant with Care (AND)
OkładkaPlant with Care (AND)

Plant with Care

Plant with Care to gra logiczna, w której rozwiązujemy kolejne łamigłówki polegające na sadzeniu warzyw. Sprawę utrudnia ograniczona pojemność ogródka oraz fakt, że na wszystkie czynności mamy określoną liczbę ruchów.

Logiczne | rolnicze | indie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Plant with Care Premiera

31paź2021

AND iOS

Gry podobne do Plant with Care

Prune

A Good Snowman Is Hard To Build

Goat Simulator

Plant with Care jest spokojną grą logiczną, której celem jest nie tylko rozruszanie szarych komórek gracza, lecz również zapewnienie mu możliwości odstresowania i relaksu. Za opracowaniem tej produkcji stoi Tepes Ovidiu – niezależny deweloper, w którego portfolio można znaleźć między innymi takie projekty, jak Cessabit, Vestigium, Not Chess oraz The Longest Drift.

Fabuła

Warstwa fabularna gry Plant with Care nie jest szczególnie rozbudowana. Wcielamy się tu w kucharzy przygotowujących posiłki w oparciu o warzywa hodowane w swoich ogródkach.

Mechanika

W Plant with Care akcję obserwujemy z lotu ptaka. Na grę składają się 72 poziomy o stopniowo rosnącym poziomie trudności. Każdy z etapów jest łamigłówką polegającą na sadzeniu warzyw. O ile czynność ta nie wydaje się stanowić zbyt wielkiego wyzwania, sprawę komplikuje fakt, że pomimo iż pojemność ogródka jest ograniczona, musimy zmieścić w nim określoną liczbę poszczególnych roślin. Dodatkowo każde warzywo ma własne zasady sadzenia, a na wszystkie czynności mamy ściśle określoną liczbę ruchów.

Kwestie techniczne

Plant with Care posiada kreskówkową grafikę, która jest barwna i przejrzysta. Zabawa toczy się przy akompaniamencie spokojnej muzyki sprzyjającej koncentracji i relaksowi.

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Plant with Care: Odpowiednia dla każdego wieku.

AND
iOS