Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPG3DS
Okładka Planet Crashers 3D (3DS)

Planet Crashers 3D 3DS

Udoskonalona i przystosowana do możliwości przenośnej konsoli Nintendo wersja sieciowej gry RPG, która łączy elementy zręcznościowe z turowym systemem walk.

RPG | turowe | widok izometryczny | kosmiczne | klasyczne RPG | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo 3DS
Okładka Planet Crashers 3D (3DS)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji 3DS:

13marca2012

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Wydana na komputery osobiste i liczne platformy przenośne produkcja Planet Crashers trafia na 3DS-a odpowiednio zmodyfikowana. Studio Renegade Kid udoskonaliło kilka elementów i wykorzystało unikalne właściwości urządzenia przy tworzeniu tej wersji.

Planet Crashers 3D pozwala graczom pokierować losami dowolnie wykreowanego herosa, kadeta wytrenowanego w tytułowej akademii Planet Crashers, który staje do walki z przeciwnikami i wykonuje zlecone misje na różnorodnych, niewielkich planetach. Celem jest powstrzymanie sił zła przed zaciemnieniem Słońca. Złowrogi plan planują zrealizować oni za pomocą mrocznych elfów, mikołajów i potworów rodem z Halloween.

W stosunku do wersji wydanych na inne platformy, w Planet Crashers 3D deweloper zwiększył liczbę zadań i misji pobocznych oraz dodał liczne przedmioty i elementy ekwipunku. Dzięki nim użytkownicy konsoli mają jeszcze więcej możliwości modyfikacji swojej postaci i mogą się jeszcze lepiej przygotowywać na kolejne pojedynki z przeciwnikami. Walka z nimi toczy się w systemie turowym, gdzie każda z walczących postaci ma własny pasek życia, podobnie jak w bijatykach. Celem jest pobicie rywala przy pomocy posiadanych technik i przedmiotów. Kamera pokazujące akcję podczas eksploracji i walk w rzucie izometrycznym.

Gra oferuje opcję rywalizacji w trybie wieloosobowym oraz wygodny system gry z wykorzystaniem ekranu dotykowego i efektu 3D. Specyficzna stylistyka świata nawiązuje choćby do projektów Tima Burtona.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   sieć lokalna     Liczba graczy: 1-2  

Oczekiwania czytelników: 10 / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Planet Crashers 3D

12+