Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjeNDS
Okładka Petz Wild Animals: Tigerz (NDS)

Petz Wild Animals: Tigerz NDS

Petz Wild Animals: Tigerz to gra familijna, w której wcielamy się w rodzeństwo odpowiedzialne za tresurę dzikich zwierząt. Tytuł jest przeznaczony dla najmłodszych graczy.

Symulacje | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo DS
Okładka Petz Wild Animals: Tigerz (NDS)

producent: Magic Pockets

wydawca: Ubisoft

Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji NDS:

26lutego2008

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Petz Wild Animals: Tigerz to gra familijna, przeznaczona dla najmłodszych odbiorców. Produkcją zajęło się studio Magic Pockets, mające już na swoim koncie pokrewny tytuł, z tymże koncentrujący się na delfinach. Za wydanie odpowiedzialny jest Ubisoft.

Opowiadana tutaj historia skupia się na losach dziewczynki Any oraz chłopca Enzo, którzy są ostatnimi spadkobiercami rodowej, cyrkowej tradycji. Otrzymują od dziadka parkę małych tygrysków i muszą wytrenować je najlepiej jak się da, aby wyciągnąć rodzinny interes z bankructwa. W Tigerz gracz wciela się w rolę tego właśnie rodzeństwa.

Naszym głównym obowiązkiem jest doglądanie i tresowanie dzikich zwierząt. Składa się na to kilka czynności. Po pierwsze, uczymy je nowych sztuczek oraz nagradzamy za dobre sprawowanie, dając im jedzenie. Po drugie, powinniśmy jak najszybciej odkryć, co wpływa na zaburzenie koncentracji podopiecznych. Może to być irytująca mucha, lub też zapach zgniłego jedzenia. Gdy już zdobędziemy tę informację, musimy szybko wyeliminować przeszkodę, aby tygrysy i inni przedstawiciele estradowej fauny mogły bez zakłóceń wykonywać swoje triki. W innym wypadku, cyrkowe przedstawienie zakończy się klapą, a my nie zarobimy cennych pieniędzy.

W grze zawarto osiem misji, które polegają na pomaganiu obcym treserom. Każda z nich odbywa się w innym zakątku świata, dlatego też przyjdzie nam odwiedzić między innymi Rosję, Francję i Anglię. Za poprawne wykonywanie zadań otrzymujemy wspomniane pieniądze, które przeznaczamy na zabawki oraz pożywienie dla naszych czworonogów. A gdy uporamy się ze wszystkimi przygotowanymi przez twórców scenariuszami, staniemy się na tyle sławni i bogaci, aby założyć własny rezerwat dla zwierzaków!

Tigerz oferuje proste, trójwymiarowe środowisko graficzne. Modele postaci, tak jak i całe otoczenie, wykonano z nieskomplikowanych, kolorowych elementów. Gra wykorzystuje ekran dotykowy oraz mikrofon, dzięki którym komunikujemy się ze zwierzętami.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Gry podobne do Petz Wild Animals: Tigerz

Klasyfikacja PEGI Petz Wild Animals: Tigerz

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.