Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka Pet Soccer (PC)
OkładkaPet Soccer (PC)

Pet Soccer PC

Kolejna gra z serii Pet stworzona przez polską firmę Techland. Podobnie jak wcześniejsze odsłony cyklu, Pet Soccer przeznaczone jest przede wszystkim dla młodszych graczy. Ponownie spotykamy się tu ze zwierzęcymi bohaterami znanymi z wyścigów Pet Racer (m.in.

Sportowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Pet Soccer Premiera PC

18czerwca2002

pudełko PL

18czerwca2002

producent: Techland wydawca: Techland wydawca PL: Techland Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Pet Soccer to kolejna gra z serii „Pet ......” firmy Techland, dedykowanej przede wszystkim młodszym graczom. Ponownie spotykamy się tu ze zwierzęcymi bohaterami znanymi z wyścigów Pet Racer, m.in. dinozaurem oraz lwem; i podobnie jak poprzednio mamy do czynienia z podobnym sporem pomiędzy bohaterami. Przypominam, poprzednio zwierzęta spierały się o to, kto jest najszybszy, a teraz szukają odpowiedzi na pytanie – kto najlepiej gra w piłkę nożną? Odpowiedź jest prosta. Najlepszy jest ten kto wygra w mistrzostwach „The Ultimate Pet Soccer Championship”. No i zaczyna się zabawa.

Gra posiada tą samą co Pet Racer trójwymiarową grafikę utrzymaną w charakterystycznym kreskówkowym stylu, jest też podobnie skonstruowana. Mamy więc dwanaście drużyn piłkarskich i dwanaście różnych zwierząt, przy czym, na początku dostępnych jest tylko sześć, a wraz z postępem gry dochodzą kolejne. Rozgrywka toczy się na dwunastu różnych boiskach i obfituje w najróżniejsze nieczyste zagrania. Do wyboru mamy cztery tryby gry: Unfriendly Match, UFETA CUP, Multiplayer oraz Special Match. Pet Soccer podobnie jak Pet Racer odznacza się dużą grywalnością.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 8,5 / 10 na podstawie 1157 głosów czytelników.

Pet Soccer cena w dniu premiery: 49 PLN

Wymagania wiekowe Pet Soccer: Odpowiednia dla każdego wieku.

Pet Soccer Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium II 266MHz
  • 128MB RAM
  • akcelerator 3D