Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Patriots: A Nation Under Fire (PC)
OkładkaPatriots: A Nation Under Fire (PC)

Patriots: A Nation Under Fire PC

Patriots: A Nation under Fire jest grą akcji przedstawioną z perspektywy pierwszej osoby, stworzoną przez studio 4D Rulers, a wydaną przez DreamCatcher Interactive.

Akcji | FPP

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Patriots: A Nation Under Fire Premiera PC

2listopada2006

pudełko PL

25września2008

producent: 4D Rulers wydawca: Dreamcatcher / The Adventure Comp. wydawca PL: CD Projekt S.A.

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Patriots: A Nation under Fire jest grą akcji przedstawioną z perspektywy pierwszej osoby, stworzoną przez studio 4D Rulers, a wydaną przez DreamCatcher Interactive. Produkcja pozwala nam wcielić się w rolę amerykańskiego żołnierza, który broni swojej ojczyzny przed nieprzyjacielskimi atakami.

Tło fabularne przedstawia się następująco: terroryści właśnie zaatakowali Stany Zjednoczone w celu obalenia supermocarstwa i osiągnięcia pozycji światowych zwierzchników. Pięćdziesiąt głównych amerykańskich miast zostało zrównanych z ziemią przez ataki nuklearne. W pozostałych zapanował całkowity chaos. W tym momencie pałeczka przekazana zostaje w ręce gracza. Dołączamy do ruchu oporu, chwytamy za broń i ruszamy na ulice zniszczonych miast, by odpierać nieoczekiwane, silne ataki terrorystów. Starcia toczymy również na terenie pozamiejskim. Wszystkie nasze działania podporządkowane są jednemu celowi – odzyskaniu wolności dla ojczyzny.

Patriots: A Nation under Fire pozwala nam na walkę z nieprzyjaciółmi przy użyciu zaawansowanych, odtworzonych z dbałością o realizm rodzajów broni i taktyk wojennych. Przeciwnicy zostali obdarzeni wysokim wskaźnikiem AI: będą próbowali nas zastrzelić z ukrycia, podejść z flanki, a nawet wysadzić się z nami w powietrze w samobójczym ataku. W wojennych zmaganiach pomagać nam będą rekruci z Gwardii Narodowej.

Gra wyposażona została w sprawny silnik 3D, który umożliwia między innymi płynną animację olbrzymich eksplozji oraz dokładną wizualizację różnorodnego otoczenia. Rodzaj i rozmiar dokonanych przez nas i przez terrorystów zniszczeń zależy od lokacji, w której akurat walczymy. W niektórych miejscach możliwa jest masowa, brutalna destrukcja niemal całego otoczenia.

Ostatnia modyfikacja 10 grudnia 2007

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 5,3 / 10 na podstawie 146 głosów czytelników.

Patriots: A Nation Under Fire cena w dniu premiery: 9,99 PLN

Klasyfikacja PEGI Patriots: A Nation Under Fire

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra pokazuje przypadki dyskryminacji lub zawiera materiały, które mogą do niej zachęcać. Gra zawiera elementy przemocy.

Patriots: A Nation Under Fire Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 800 MHz
  • 256 MB RAM
  • karta graficzna 64 MB (GeForce 3 lub lepsza)
  • 1 GB HDD