Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka Out of the Park Baseball 2007 (PC)
OkładkaOut of the Park Baseball 2007 (PC)

Out of the Park Baseball 2007 PC

Out of the Park Baseball 2007 jest kontynuacją serii gier wydawanych przez Sports Interactive, firmę specjalizującą się we wszelkiej maści menadżerach sportowych. Jak sama nazwa wskazuje, wspomniana pozycja pozwala nam pokierować drużyną graczy w baseballa.

Sportowe | manager | baseball

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Out of the Park Baseball 2007 Premiera PC

23marca2007

producent: Sports Interactive wydawca: Sports Interactive Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Out of the Park Baseball 2007

PureSim Baseball 2004

Baseball Mogul 2007

Baseball Mogul 2008

Out of the Park Baseball 2007 jest kontynuacją serii gier wydawanych przez Sports Interactive, firmę specjalizującą się we wszelkiej maści menadżerach sportowych. Jak sama nazwa wskazuje, wspomniana pozycja pozwala nam pokierować drużyną graczy w baseballa.

Tytuł został przygotowany w ten sposób, by zaspokoić gusta rozmaitych graczy. Ci, którzy będą chcieli uczestniczyć w historycznych momentach historii baseballu, będą mogli to zrobić dzięki odzwierciedleniu składu lig i warunków panujących w tym sporcie począwszy od 1901 roku. Dla tych, którzy ponad odtwarzanie historycznych wydarzeń cenią sobie bardziej kreowanie własnych, wymyślonych rozgrywek, autorzy przygotowali rozbudowany, a zarazem intuicyjny edytor, w którym dowolnie stworzą własne zespoły czy ligi (włącznie z edytowaniem wyglądu poszczególnych zawodników). Ostatnim, nie mniej ważnym elementem rozgrywki jest tryb online, w którym gracze mogą wystawić swoje drużyny przeciwko ekipom zarządzanym przez innych posiadaczy wspomnianej produkcji.

Tym, co wyróżnia OOTP 2007 od innych tego typu produkcji, jest możliwość wpływu na warunki całego świata wirtualnych rozgrywek. Gracze mogą nie tylko zmieniać wygląd i skład wirtualnych lig, lecz także dowolnie kształtować warunki finansowe, a nawet obowiązujące zasady.

Jeżeli chodzi o samą rozgrywkę, to nie odbiega ona zanadto od innych tego typu menadżerów. Zarządzamy własnym zespołem, ustalamy warunki finansowania, treningi, odpowiednio motywujemy naszych zawodników. Sprzedajemy ich do innych klubów, zakupujemy nowych, organizujemy drużynie mecze towarzyskie, wystawiamy ją w zawodach, a podczas meczu dokładnie ustalamy strategię, jaką przyjmą nasi podopieczni.

Tryb online doczekał się w stosunku do poprzednich części sporej rozbudowy. Dotyczy ona przede wszystkim narzędzi przydatnych osobie zarządzającej internetową ligą, tzw. komisarzowi. Dzięki nim o wiele łatwiej jest zapanować nad całym systemem rozgrywek, ustalać poszczególne spotkania, porozumiewać się z poszczególnymi graczami, a także wystosowywać komunikaty do wszystkich uczestników zabawy.

Twórcy gry zadbali o to, by jej interfejs był łatwy i intuicyjny. Poprawiono nie tylko system menu, lecz także wygląd poszczególnych ekranów. Dodatkowo z myślą o początkujących graczach przygotowano obszerny poradnik, pomagający im opanować wszystkie zawiłości rozgrywki.

Fanów poprzednich części z pewnością ucieszy wiadomość, że zarówno skład poszczególnych lig i dane zespołów, jak i stany gier można importować z wcześniejszych odsłon serii (OOTP 2006 oraz OOTP 6/6.5).

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Klasyfikacja PEGI Out of the Park Baseball 2007

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Out of the Park Baseball 2007 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 1 GHz
  • 256 MB RAM
  • karta grafiki 32MB
  • 1 GB HDD