Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiWWW
Okładka Offensive Combat (WWW)
OkładkaOffensive Combat (WWW)

Offensive Combat WWW

Offensive Combat to rozgrywany z poziomu przeglądarki sieciowy FPS. Autorzy wykorzystali model darmowy uzupełniony o dobrowolne mikropłatności. Gra koncentruje się na trybie mulitplayer, w ramach którego rywalizujemy z graczami z całego świata.

Akcji | zagraj za darmo | FPS

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Offensive Combat Premiera WWW

anulowana

producent: U4iA Games Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Offensive Combat

Dead Frontier

Offensive Combat to gra FPS oparta na modelu darmowym z mikropłatnościami. Jest to debiutancki projekt niezależnego studia U4iA Games. Pracujący tam ludzie nie są jednak amatorami. Firmę założyło dwóch byłych pracowników firmy Activision - Dusty Welch oraz Chris Archer, którzy wcześniej pracowali nad takimi seriami jak m.in. Call of Duty, Doom, Guitar Hero, Spider-Man czy Tony Hawk’s Pro Skater.

Gra jest strzelanką, w której akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Autorzy nie zawracali sobie głowy trybem dla pojedynczego gracza i zamiast tego skoncentrowali się wyłącznie na rozgrywkach wieloosobowych.

Offensive Combat powstało na silniku Unity i w całości rozgrywane jest z poziomu przeglądarki. Gra posiada również edycje na smartfony oraz tablety i wszystkie wersje są ze sobą ściśle zintegrowane. Dzięki temu że posiadacze różnych sprzętów mogą rywalizować na tych samych serwerach.

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Oczekiwania czytelników: 9.1 / 10 na podstawie 16 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Offensive Combat: Odpowiednia dla każdego wieku.