Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePSV
Okładka Nun Attack (PSV)
OkładkaNun Attack (PSV)

Nun Attack PSV

Dwuwymiarowa gra zręcznościowa, w której kierujemy drużyną czterech uzbrojonych po zęby sióstr zakonnych, specjalizujących się w walce ze złem. Zakonnice używają szerokiego wachlarza broni maszynowej oraz specjalnych umiejętności.

Zręcznościowe | 2D | humorystyczne | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Nun Attack Premiera PSV

19marca2013

producent: Frima Studio wydawca: Sony Interactive Entertainment Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Nun Attack

Dragon's Crown

Muramasa Rebirth

Draw Slasher

Nun Attack to dwuwymiarowa gra zręcznościowa, w której wcielamy się w zakonnice walczące z armią demonów, dowodzoną przez ich dawną towarzyszkę, która zeszła na złą drogę. Za produkcję gry odpowiada kanadyjskie studio Frima, mające na koncie wiele casualowych tytułów przeglądarkowych i konsolowych. Na kilka miesięcy przed premierą na PS Vicie, gra ukazała się również na platformach korzystających z systemów iOS i Android.

Bohaterkami gry są cztery waleczne zakonnice. Ich cel jest prosty, muszą pokonać swoją dawną siostrę, która zeszła na złą drogę i przywołała armię demonów, które terroryzują cały świat. Protagonistki wypełniają więc z radością swoją ważną misję w imię Najwyższego, używając przy tym wielu rodzajów lekkiej i ciężkiej broni maszynowej, bezlitośnie eliminując wszystko co stanie im na drodze.

Model rozgrywki jest prosty i zawiera pewne elementy znane z gier RPG. W trakcie zabawy kierujemy czterema bohaterkami, walczącymi na dwuwymiarowym polu bitwy. Kampania dla jednego gracza zawiera w sumie 40 misji. Na każdą z nich przypada kilka lokacji, na których mierzymy się z kolejnymi przeciwnikami. Postaciami kierujemy za pomocą ekranu dotykowego, wybierając dla niej cele ataku oraz aktywując specjalne umiejętności. W nagrodę za pokonanych wrogów możemy rozwijać statystyki zakonnic, ulepszać broń i odblokowywać różne bonusy, które wykorzystamy aktywując przed każdą misją. Od czasu do czasu zmierzymy się też z bossami, którzy oferują większe wyzwanie niż fale podobnych do siebie nieumarłych lub demonów, które przewijają się przez ekran konsoli przez większy czas trwania gry.

Kreskówkowa oprawa graficzna tytułu podkreśla tylko humorystyczny wydźwięk jej scenariusza, ale nie wybija się ponad przeciętność i przypomina wiele innych podobnych tytułów dostępnych na urządzeniach mobilnych.

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Nun Attack: Odpowiednia dla każdego wieku.