Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiXBOX
Okładka Ninja Gaiden Black (XBOX)
OkładkaNinja Gaiden Black (XBOX)

Ninja Gaiden Black XBOX

Po niezwykle udanym i ciepło przyjętym przez graczy remake’u przeboju sprzed laty, Ninja Gaiden, firma Tecmo zdecydowała się na wydanie bogatszej, uzupełnionej wersji. W Ninja Gaiden: Black znowuż wcielamy się w rolę śmiertelnie niebezpiecznego, łaknącego zemsty wojownika.

Akcji | TPP | hack'and'slash | ninja | tytuły ekskluzywne Xbox

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Ninja Gaiden Black Premiera XBOX

20września2005

producent: Team Ninja wydawca: Koei Tecmo Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Po niezwykle udanym i ciepło przyjętym przez graczy remake’u przeboju sprzed laty, Ninja Gaiden, firma Tecmo zdecydowała się na wydanie bogatszej, uzupełnionej wersji. W Ninja Gaiden: Black znowuż wcielamy się w rolę śmiertelnie niebezpiecznego, łaknącego zemsty wojownika. Także i tym razem czeka na nas zabójczo szybka akcja, przemyślany system walki, skomplikowana fabuła oraz pieczołowicie przygotowana grafika.

Dla tych, którzy uważali poziom trudności podstawowej wersji za niezrównoważony, przygotowano nowe poziomy trudności, m. in. Ninja Dog oraz Master Ninja, przy czym ten ostatni jest wyzwaniem nawet dla najbardziej doświadczonych i najlepszych ninja. Rozrywkę zapewnia nam nie tylko standardowy, znany z pierwowzoru, tryb Story, ale i również innowacyjny Mission Mode, oferujący masę świeżych zadań, wymagających jeszcze większej zręczności i biegłości w walce. Ponadto, gra po brzegi wypełniona jest nowymi dodatkami i bonusami, które tylko czekają na odblokowanie. W nagrodę za przechodzenie kolejnych etapów otrzymujemy np. możliwość zagrania w klasycznego, arcade’owego przodka Ninja Gaiden. Dla szczególnie wymagających graczy, twórcy zawarli dwie nakładki, dostępne wcześniej tylko w Internecie, tzw. Hurricane Packs, wnoszące do gry jeszcze groźniejszych przeciwników i diabelnie niebezpiecznych bossów.

W grze odnajdujemy wiele niepublikowanych wcześniej scenek i przerywników filmowych, wyjaśniających wiele tajemnic świata Ninja Gaiden. Co więcej, zespół developerski Team Ninja, mając na uwadze wymagania graczy, poświęcił mnóstwo czasu na dopieszczenie oprawy audiowizualnej. Nie powinni być zawiedzeni użytkownicy Xbox Live: gra umożliwia publikowanie swoich wyników w Internecie oraz przeglądanie aktualnego rankingu najlepszych graczy Ninja Gaiden: Black.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 8,1 / 10 na podstawie 288 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 10 / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Ninja Gaiden Black

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Ninja Gaiden Black Wymagania sprzętowe

Microsoft Xbox

Xbox

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live