Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPS4SwitchXONE
Okładka Nickelodeon Kart Racers (PS4)
OkładkaNickelodeon Kart Racers (PS4)

Nickelodeon Kart Racers

Pełna humoru, zręcznościowa gra wyścigowa, w której wcielamy się w bohaterów znanych z bajek wyświetlanych na kanale telewizyjnym dla dzieci Nickelodeon. Produkcja została przygotowana z myślą o trybie wieloosobowym.

Wyścigi | gokarty | na 2 osoby | kooperacja | podzielony/wspólny ekran

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Nickelodeon Kart Racers Premiera

23paź2018

PS4 XONE Switch

Gry podobne do Nickelodeon Kart Racers

Team Sonic Racing

Micro Machines: World Series

Coffin Dodgers

Nickelodeon Kart Racers to zręcznościowa gra wyścigowa, w której role kierowców pełnią bohaterowie znani z kreskówek wyświetlanych na kanale dla dzieci Nickelodeon – m.in. Żółwie Ninja, Angelica, Tommy i Reptar z Pełzaków czy Patrick lub Sandy ze SpongeBoba Kanciastoportego. Za stworzenie omawianej produkcji odpowiada firma GameMill Entertainment.

Mechanika

Nickelodeon Kart Racers jest zręcznościową grą wyścigową w stylu serii Mario Kart. Gracze wybierają jednego z kilkunastu kierowców (poszczególne postacie posiadają charakterystyczne dla nich umiejętności specjalne) i ścigają się na zróżnicowanych torach (w grze znajdziemy kilkadziesiąt odmiennych lokacji – w tym np. nowojorskie kanały znane z Żółwi Ninja), pełnych różnego rodzaju szalonych przedmiotów, ułatwiających lub utrudniających zabawę. Dodatkowo rozgrywkę urozmaica… obecny na torach szlam, którego nadmiar może sprawić, że nasz pojazd będzie działał jak motorówka.

Tryby gry

Nickelodeon Kart Racers stawia przede wszystkim na rozgrywkę z kolegami. Bawić można się, rywalizując albo współpracując w ramach czteroosobowego trybu kooperacyjnego, w którym gracze mogą wspierać się wzajemnie i wykonywać dodatkowe, destruktywne manewry. Na śmiałków czekają także liczne wyzwania w trybie Battle Arena.

Kwestie techniczne

Nickelodeon Kart Racers posiada prostą, trójwymiarową oprawę graficzną. Produkcja jest ewidentnie kierowana do młodszych odbiorców, a zastosowany przez twórców styl artystyczny dobrze pasuje do tematyki gry, oddając ducha ikonicznych postaci w niej występujących.

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: podzielony ekran   Liczba graczy: 1-4  

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 2 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Nickelodeon Kart Racers

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.
PS4
XONE
Switch