Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieNDSPS2Wii
Okładka Ni Hao, Kai-lan: New Year's Celebration (NDS)
OkładkaNi Hao, Kai-lan: New Year's Celebration (NDS)

Ni Hao, Kai-lan: New Year's Celebration

Ni Hao, Kai-lan: Super Game Day

Ni Hao, Kai-lan zalicza się do gier edukacyjnych z elementami akcji. Dzięki ciekawym rozwiązaniom młodociany odbiorca ma szanse w przystępny sposób poznać kulturę oraz język Chin.

Towarzyskie

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Ni Hao, Kai-lan: New Year's Celebration Premiera

26paź2009

PS2 Wii

3lis2009

NDS

producent: Black Lantern Studios wydawca: 2K Games

Gry podobne do Ni Hao, Kai-lan: New Year's Celebration

English Training: Have Fun Improving Your Skills

My Word Coach

My Chinese Coach

Pomysłodawcą Ni Hao, Kai-lan jest znana w świecie elektronicznej rozrywki firma 2K Play. Tytuł ma za zadanie w prosty sposób wprowadzić najmłodszych w tajniki chińskiego języka oraz rodzimej kultury.

Programiści postarali się, by dzieci potraktowały tę niecodzienną naukę jako niesamowitą i pełną przygód podróż. Przyczynia się do tego pełna licencja oparta na dobrach stacji telewizyjnej Nickelodeon. Dzięki temu zabiegowi przez całą rozgrywkę towarzyszy nam tytułowa Kai-Lan. Dziewczynka swoje kwestie wypowiada w dwóch językach (angielskim i mandaryńskim) co jest jedną z najłatwiejszych dróg do poznania dalekowschodniej cywilizacji. Co więcej, podczas zabawy spotkamy więcej charakterystycznych postaci. Należą do nich m.in. Ye Ye i Rintoo z którymi mamy okazję zaśpiewać niejedną piosenkę.

Warto podkreślić, że za produkcję wersji dedykowanych Wii oraz PlayStation 2 odpowiada High Voltage Software, natomiast przenośną edycję przeznaczoną na NDS stworzyło studio Black Lantern.

Wymagania wiekowe Ni Hao, Kai-lan: New Year's Celebration: Odpowiednia dla każdego wieku.

NDS
PS2
Wii