Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPC
Okładka NHRA Drag Racing: Quarter Mile Showdown (PC)
OkładkaNHRA Drag Racing: Quarter Mile Showdown (PC)

NHRA Drag Racing: Quarter Mile Showdown PC

NHRA Drag Racing: Quarter Mile Showdown to dynamiczna gra wyścigowa, w której bierzemy udział w zawodach z cyklu drag racing. Zgodnie z tym co sugeruje tytuł tego produktu, są to pojedynki jeden na jednego, organizowane na prostych odcinkach o długości 1/4 mili.

Wyścigi | samochodowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

NHRA Drag Racing: Quarter Mile Showdown Premiera PC

24czerwca2006

producent: Coresoft wydawca: ValuSoft Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do NHRA Drag Racing: Quarter Mile Showdown

NASCAR Racing 2003 Season

IHRA Drag Racing

IHRA Drag Racing: Sportsman Edition

NHRA Drag Racing: Quarter Mile Showdown to dynamiczna gra wyścigowa, w której bierzemy udział w zawodach z cyklu drag racing. Zgodnie z tym co sugeruje tytuł tego produktu, są to pojedynki jeden na jednego, organizowane na prostych odcinkach o długości 1/4 mili. Opisywana ścigałka posiada pełną licencję założonej w 1951 roku organizacji o nazwie NHRA (National Hot Rod Association), dzięki czemu udostępniono prawdziwych zawodników, zespoły oraz obiekty, na których rozgrywane są kolejne zawody.

Jednym z głównych atutów omawianej produkcji jest możliwość osobistego przetestowania wszystkich najciekawszych bolidów, startujących w wyścigach z cyklu drag racing. Każda maszyna obdarzona jest potężną mocą (kilku tysięcy koni mechanicznych), przekładającą się na niebywałe przyśpieszenie. Istotną rolę odgrywa więc bezbłędny start, pozwalający zdobyć prowadzenie nad drugim zawodnikiem. W grze możemy wybierać pomiędzy bolidami reprezentującymi trzy najsłynniejsze klasy - Top Fuel Dragster, Top Fuel Funny Car oraz Pro Stock. Wyścigi rozgrywane są z kolei na 19 zróżnicowanych obiektach, wzorowanych oczywiście na swoich prawdziwych odpowiednikach. Sporą atrakcją jest także możliwość stawania w szranki z mistrzami tego sportu. W grze pojawiają się między innymi Tony Schumacher (mistrz grupy Top Fuel Dragster z lat 2004-2006) czy Greg Anderson (zwycięzca kategorii Pro Stock w latach 2004-2005).

Omawiana ścigałka ma do zaoferowania dwa podstawowe tryby zabawy. W trybie kariery do rozegrania mamy pełen sezon, na który składają się 23 starty. W nagrodę za kolejne zwycięstwa otrzymujemy punkty, które następnie podliczane są do ogólnej klasyfikacji. Oprócz tego istnieje możliwość przystępowania do pojedynczych zawodów (na wybranych przez siebie zasadach). Quarter Mile Showdown posiada także pełnoprawny tryb multiplayer dla dwóch osób, w którym stajemy do pojedynków jeden na jednego. Oprawa wizualna opisywanej gry prezentuje przeciętny poziom wykonania. Uwagę należałoby jedynie zwrócić na ciekawie zrealizowane efekty dymu oraz widowiskowe kraksy, do których może w trakcie rozgrywania zawodów dochodzić.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna   Liczba graczy: 1 - 2  

Nośnik: 1 CD

Wymagania wiekowe NHRA Drag Racing: Quarter Mile Showdown: Odpowiednia dla każdego wieku.

NHRA Drag Racing: Quarter Mile Showdown Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 1
  • 5 GHz
  • 512 MB RAM
  • 128 MB akcelerator 3D
  • Windows® XP
  • 600 MB na HDD