Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka New York Bus Simulator (PC)

New York Bus Simulator PC

Symulator autobusu miejskiego poruszającego się po ulicach Nowego Jorku. Gra pozwala na wykonywanie regularnych kursów pojazdami komunikacji publicznej i przewożenie pasażerów pomiędzy kolejnymi przystankami.

Symulacje | samochodowe | transport | autobusy i tramwaje

PC Windows
Okładka New York Bus Simulator (PC)

producent: UIG Entertainment

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

18lutego2013

New York Bus Simulator to symulator autobusu miejskiego, w którym poruszamy się po ulicach jednego z najbardziej znanych miast świata – Nowego Jorku. Za opracowanie tej produkcji odpowiada niemiecka firma UIG Entertainment, mająca w swoim portfolio także szereg innych gier należących do gatunku symulatorów.

Twórcy do dyspozycji graczy oddali kilka fikcyjnych modeli pojazdów, zarówno krótkich, jak i przegubowych. Zaimplementowano także kilkadziesiąt różnorodnych scenariuszy, w trakcie których naszym zadaniem jest pokonanie wyznaczonej trasy w czasie przewidzianym przez rozkład jazdy, dbając o jak najspokojniejszą jazdę i szczęśliwe dowiezienie pasażerów do ich punktów docelowych.

Autorzy postarali się o stworzenie realistycznego modelu jazdy poszczególnych pojazdów – każdy z nich posiada odmienną sterowność oraz właściwości jezdne. Produkcja może pochwalić się również całkiem szczegółową animacją pasażerów – mowa tu przede wszystkim o sytuacjach załadunku i rozładunku autobusów na przystankach. Deweloperzy postanowili także dokładnie odtworzyć układ ulic Nowego Jorku – w grze znalazły się jednak głównie jego centralne arterie.

Gra może pochwalić się niezbyt atrakcyjną oprawą wizualną, która przywodzi na myśl szereg innych niskobudżetowych produkcji z gatunku symulatorów.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe New York Bus Simulator

odpowiednia dla każdego wieku