Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiANDPCiOS
Okładka Neon Shadow (AND)

Neon Shadow

Neon Shadow to pierwszoosobowa strzelanka. Projekt odwołuje się do wczesnych lat rozwoju swojego gatunku, stawiając na czystą akcję i szybkie tempo potyczek. Poza kampanią gra oferuje bogate opcje multiplayer.

Akcji | science fiction | FPS

Okładka Neon Shadow (AND)

data premiery gry:

17paź2013

AND

14lis2013

iOS

26sie2016

PC
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Neon Shadow to wydany na platformę AND, PC i iOS oldskulowy FPS. Produkcję opracowało i wydało studio Crescent Games.

Fabuła

Autorzy nie silili się na rozbudowaną warstwę fabularną, a gra oferuje prosty scenariusz, stanowiący jedynie pretekst do zabawy. Akcja toczy się w odległej przyszłości, a my wcielamy się w odzianego w zbroję bojową kosmicznego marine, który ląduje na pokładzie stacji kosmicznej opanowanej przez żądne krwi roboty. Naszym zadaniem jest przerobienie ich na sterty dymiącego metalu, przejęcie kontroli nad placówką i tym samym ocalenie całej ludzkości poprzez niedopuszczenie do rozprzestrzenienia się mechanicznej zarazy.

Mechanika

Wydane na platformę AND, PC i iOS Neon Shadow to klasyczny FPS, odwołujący się do produkcji z lat 90. ubiegłego wieku. Akcję obserwujemy z oczu bohatera, a zabawa sprowadza się głównie do walki z hordami robotów. Potyczki są toczone w szybkim tempie i przy wykorzystaniu różnorodnego uzbrojenia. Autorzy przygotowali spory zestaw wrogów o różnych zdolnościach, wymagających stosowania odmiennych taktyk.

Wszystkim tym bawimy się za pomocą dotykowego systemu sterowania, ale przewidziano także wsparcie dla padów.

Tryby gry

Poza kampanią Neon Shadow oferuje również kilka trybów multiplayer, zarówno kooperacyjnych, jak i tych opartych na rywalizacji. Co ciekawe, autorzy przewidzieli nawet opcję zabawy na jednym ekranie dla dwóch osób (tylko na tabletach). Natomiast w przypadku rozgrywek sieciowych na mapach maksymalnie może walczyć czterech użytkowników. Nie zapomniano także o opcji trenowania z botami.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / wspólny ekran     Liczba graczy: 1-4  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Neon Shadow

12+

Najlepsze gry mobilne bez mikropłatności (#5 - strzelanki)
Najlepsze gry mobilne bez mikropłatności (#5 - strzelanki)

wiadomość25 lutego 2016

W kolejnym odcinku naszego cyklu omawiającego najlepsze mobilne gry pozbawione mikropłatności przyglądamy się strzelankom FPP i TPP.

iOS
AND
PC