Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPC
Okładka NASCAR Racing (PC)
OkładkaNASCAR Racing (PC)

NASCAR Racing PC

Pierwsza odsłona popularnej serii wyścigów samochodowych, stworzona przez firmę Papyrus Design Group a korzystająca z licencji stowarzyszenia NASCAR, organizującego rajdy po zamkniętych torach – niezwykle popularne w Stanach Zjednoczonych.

Wyścigi | samochodowe | NASCAR

Kolekcja gier
Obserwuj grę

NASCAR Racing Premiera PC

23maja1994

producent: Papyrus Design Group wydawca: Sierra

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Pierwsza odsłona popularnej serii wyścigów samochodowych, stworzona przez firmę Papyrus Design Group a korzystająca z licencji stowarzyszenia NASCAR, organizującego rajdy po zamkniętych torach – niezwykle popularne w Stanach Zjednoczonych.

Gra przeznaczona jest dla miłośników realistycznych symulacji, o czym najlepiej świadczy niezwykle rozbudowana opcja garażu, w którym dowolnie możemy modyfikować ustawienia wszystkich podzespołów samochodu i dostosować go do konkretnych tras. Co prawda program zawiera również tryb wyścigów w konwencji zręcznościowej, ale nie ma się co oszukiwać – tylko mozolne dłubanie przy pojeździe jest w stanie zapewnić przekonujące zwycięstwo.

W wyścigach NASCAR bierze ogromna liczba pojazdów, dlatego też powinieneś przywyknąć do efektownych kraks, jakie na każdym z dziewięciu torów będą zdarzać się bardzo często. Zarówno model prowadzenia pojazdu jak i odnoszone przez niego obrażenia są niezwykle realistyczne – trzeba mieć oczy na około głowy, aby przebrnąć pomyślnie przez wyścig nie zaliczając kompletnego zdewastowania samochodu.

Program oferuje efektowną, trójwymiarową oprawę graficzną oraz przyzwoite udźwiękowienie (soundtrack zawiera kilka znanych utworów takich wykonawców jak Skid Row czy The Fat Man). Dzięki wprowadzeniu opcji malowania pojazdu, można dowolnie przyozdobić samochód w reklamy i inne rzeczy, stanowiące o jego atrakcyjności wizualnej. Jeśli znudzi Ci się samotna jazda, do pojedynku możesz zaprosić kolegę. Programiści z Papyrus Design Group pomyśleli dosłownie o wszystkim, dzięki czemu zabawa w NASCAR Racing może dostarczyć olbrzymich emocji.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: podzielony ekran   Liczba graczy: 1 - 2  

Ocena użytkowników: 6,6 / 10 na podstawie 26 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe NASCAR Racing: Odpowiednia dla każdego wieku.