Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPC
Okładka NASCAR Racing 2 (PC)
OkładkaNASCAR Racing 2 (PC)

NASCAR Racing 2 PC

Druga edycja NASCAR Racing, symulacji jednych z najtrudniejszych wyścigów samochodowych po zamkniętych torach, bardzo popularnych w Stanach Zjednoczonych.

Wyścigi | samochodowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

NASCAR Racing 2 Premiera PC

10grudnia1996

pudełko PL

15czerwca1998

producent: Papyrus Design Group wydawca: Sierra wydawca PL: Play-It

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Druga edycja NASCAR Racing, jednych z najtrudniejszych wyścigów samochodowych po zamkniętych torach, bardzo popularnych w Stanach Zjednoczonych. Gra posiada licencję organizatorów zawodów, dzięki czemu ujrzymy w niej autentyczne samochody, kierowców oraz trasy umieszczone w USA i Wielkiej Brytanii. Pod względem wizualnym gra nie różni się jednak od swej poprzedniczki, chociaż dodano obsługę akceleratorów graficznych 3dfx. Uaktualnione zostały również składy personalne poszczególnych ekip oraz zwiększono ilość dostępnych samochodów.

Gra oferuje kilka trybów rozgrywki do wyboru. Możemy uczestniczyć w pojedynczym wyścigu, przeprowadzić testy sprawnościowe przed sezonem oraz uczestniczyć w pełnym sezonie składającym się z szeregu zawodów zaliczanych do mistrzostw świata. Rajdy są odtworzone z olbrzymim realizmem, gdzie każdy błąd kierowcy na długim odcinku zmniejsza jego szansę na zwycięstwo. Nie brakuje również wszelki elementów technicznych dotyczących modyfikacji pojazdów w pit stopach zarówno przed rajdem jak i w czasie jego trwania. Możemy zmieniać prawie wszystko, począwszy od kół po rodzaj przełożeń napędu. Tryb multiplayer umożliwia rozgrywkę wieloosobową w sieci lokalnej lub Internecie.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna   Liczba graczy: 1 - 4  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 6,7 / 10 na podstawie 36 głosów czytelników.

NASCAR Racing 2 cena w dniu premiery: 21 PLN

Wymagania wiekowe NASCAR Racing 2: Odpowiednia dla każdego wieku.

NASCAR Racing 2 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 166MHz
  • 32MB RAM
  • akcelerator 3D