Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePS3WiiNDSX360
Okładka MySims SkyHeroes (PS3)
OkładkaMySims SkyHeroes (PS3)

MySims SkyHeroes

MySims SkyHeroes to zręcznościowy symulator lotniczy, stanowiący szóstą odsłonę serii MySims. Gracz wciela się w rolę pilota ruchu oporu, który musi stawić czoła Morcubusowi, władcy przestępczego świata i jego poddanym.

Zręcznościowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

MySims SkyHeroes Premiera

28wrz2010

X360 PS3 Wii NDS

MySims SkyHeroes to szósta odsłona marki MySims, której odbiorcami bywali do tej pory tylko posiadacze konsol Nintendo Wii i DS (w jednym wypadku także PC). Opisywana produkcja jest prostym, zręcznościowym symulatorem lotu, skierowanym do najmłodszych użytkowników konsol. Za jej opracowanie odpowiedzialne jest studio Maxis.

W MySims SkyHeroes przejmujemy kontrolę nad początkującym, nieznanym szerzej pilotem o wielkich ambicjach, który jako członek ruchu oporu staje do walki z Morcubusem, władcą przestępczego świata. Wspólnie z bohaterem SkyHeroes zasiadamy za sterami samolotu i bierzemy udział w dynamicznych walkach powietrznych, przeplatanych przerywnikami filmowymi rozwijającymi wątek fabularny serwowany przez twórców gry.

Rozgrywka polega przede wszystkim na uczestnictwie w standardowych, powietrznych starciach z żołnierzami armii Morcubusa, w tym z potężnymi bossami wymagającymi stosowania wyszukanej taktyki, a także na wykonywaniu zadań w ramach różnorodnych wyzwań. W miarę sukcesów oraz osiągania kolejnych poziomów doświadczenia, gracz uzyskuje dostęp do nowych części oraz elementów wyposażenia aeroplanu. Decydując się na wymianę lotek lub całego skrzydła zwiększa jego manewrowość, montując nowy silnik poprawia prędkość, z kolei decydując się na nałożenie barw maskujących utrudnia życie wirtualnym przeciwnikom.

MySims SkyHeroes w wersjach na Xboksa 360 i PlayStation 3 zostały odpowiednio rozbudowane. Oprócz kampanii dla pojedynczego gracza, a także opcji podzielonego ekranu (split-screen), w wersjach na platformy siódmej generacji zawarty został także sieciowy tryb multiplayer. W jego ramach jednocześnie może rywalizować lub współpracować do dziesięciu osób. Na jego potrzeby autorzy opracowali szereg zróżnicowanych trybów rozgrywki, urozmaicających standardową zabawę tego typu. Wersje na konsole Nintendo oferują jedynie lokalną rozgrywkę wieloosobową.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / podzielony ekran   Liczba graczy: 1-10  

Nośnik: 1 BD

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI MySims SkyHeroes

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

MySims SkyHeroes Wymagania sprzętowe

Microsoft Xbox 360

Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
Sony PlayStation 3

PlayStation 3

  • Wykorzystuje:
  • PlayStation Network
X360
PS3
Wii
NDS