Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePS2XBOX
Okładka MTV Music Generator 3: This is the Remix (XBOX)
OkładkaMTV Music Generator 3: This is the Remix (XBOX)

MTV Music Generator 3: This is the Remix

MTV Music Generator 3: This Is the Remix to trzecia produkcja, należąca do cyklu gier o charakterze muzycznym. Ów tytuł pozwala zarówno na komponowanie własnych utworów, jak również miksowanie piosenek z czołówek list przebojów.

Towarzyskie | muzyczne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

MTV Music Generator 3: This is the Remix Premiera

18cze2004

PS2 XBOX

producent: MixMax wydawca: Codemasters Strona oficjalna

Gry podobne do MTV Music Generator 3: This is the Remix

Karaoke Revolution Party

Get on da Mic

Dance Dance Revolution ULTRAMIX 4

MTV Music Generator 3: This Is the Remix to trzecia produkcja, należąca do cyklu gier o charakterze muzycznym. Ów tytuł pozwala zarówno na komponowanie własnych utworów, jak również miksowanie piosenek z czołówek list przebojów. Developerzy wprowadzili w niniejszej pozycji wiele zmian w stosunku do jej poprzedniczek.

Spore ulepszenie stanowi video-tutorial, zapoznający użytkownika z narzędziami, oferowanymi przez program. Oswoiwszy się z zasadami zabawy przechodzi się do jej zdecydowanie przyjemniejszych części, a mianowicie miksowanie licencjonowanych piosenek, bądź tworzenie własnych utworów muzycznych. Wśród kawałków do przerobienia znajdują się takie przeboje, jak chociażby Get Busy Sean Paula, Katja Carla Coxa czy This Is My Party Fabolousa. Każdy kawałek obrabia się osobno bądź kilka fragmentów z różnych piosenek składa się w jedną całość. Gracz ma także sposobność do posłużenia się kompozycjami spoza grana zaoferowanych – wystarczy jedynie włożyć do napędu odpowiednią płytę CD.

Aby w pełni zaspokoić twórcze zapędy użytkownika developerzy zaimplementowali kilkaset sekwencji zarówno śpiewanych, jak i granych na różnych instrumentach (np. gitara, perkusja i bas). Ponadto można tu odnaleźć całe mnóstwo gotowych motywów z poszczególnych gatunków muzycznych (m.in. techno, rap, rock, dance etc.). Gracz ma także sposobność do wielokrotnego poddawania obróbce skomponowanego utworu oraz wyposażenia go w efekty wizualne, wyświetlane podczas odtwarzania. Prosty i intuicyjny interfejs nie stanowi żadnego problemu przy kreowaniu muzyki.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Klasyfikacja PEGI MTV Music Generator 3: This is the Remix

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

MTV Music Generator 3: This is the Remix Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 2

PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 8 MB
PS2
XBOX