Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Mountain Climbing Simulator (PC)

Mountain Climbing Simulator PC

Produkcja z pogranicza zręcznościówki i symulacji traktująca o wspinaczce górskiej. Tytuł oddaje do naszej dyspozycji rozległą mapę pełną szczytów do zdobycia.

Symulacje | FPP | sporty ekstremalne | elementy zręcznościowe | polskie | indie | wspinaczka

PC Windows
Okładka Mountain Climbing Simulator (PC)

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

anulowana

Mountain Climbing Simulator jest produkcją z pogranicza zręcznościówki i symulacji, za której stworzeniem stoi zespół dev4play. Tytuł trafił na platformę PC z pomocą firmy Fat Dog Games, która wspiera niezależnych deweloperów.

Mechanika

Jak sugeruje tytuł, Mountain Climbing Simulator traktuje o wspinaczce górskiej. Akcję ukazano tutaj z perspektywy pierwszej osoby (FPP), a w trakcie zabawy gracze zostają przeniesieni na rozległą mapę pełną szczytów do zdobycia. Poszczególne cele umieszczono w zróżnicowanych lokacjach, toteż przychodzi nam się wspinać zarówno w scenerii przywodzącej na myśl Wielki Kanion Kolorado, jak i mając u stóp dżunglę rodem z Ameryki Południowej. Warto odnotować, że należy mieć na uwadze zmienne warunki atmosferyczne – przykładowo, rzęsisty deszcz potrafi mocno utrudnić nam zadanie.

Tryby gry

Wydany na platformę PC Mountain Climbing Simulator oferuje dwa warianty rozgrywki. Pierwszym z nich jest Free-roam, w którym możemy wspinać się na dowolne szczyty, bez konieczności oglądania się na z góry narzucone cele. Inaczej mają się sprawy w trybie Challenge, gdzie deweloperzy stawiają przed nami szereg wyzwań o zróżnicowanym poziomie trudności.

Kwestie techniczne

Mountain Climbing Simulator oferuje trójwymiarową grafikę wysokiej jakości. Na uwagę zasługują nie tylko pełne detali tekstury otoczenia, lecz również realistyczne oświetlenie.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 5.0 / 10 na podstawie 4 głosów czytelników.

Gry podobne do Mountain Climbing Simulator

Wymagania wiekowe Mountain Climbing Simulator

odpowiednia dla każdego wieku