Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiANDiOSPC
Okładka Moto Racer 15th Anniversary (AND)
OkładkaMoto Racer 15th Anniversary (AND)

Moto Racer 15th Anniversary

Odświeżona wersja klasycznej gry wyścigowej studia Delphine Software, przygotowana dla uczczenia 15 rocznicy premiery oryginału.

Wyścigi | motocyklowe | reedycje/remastery/remaki

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Moto Racer 15th Anniversary Premiera

18lis2011

iOS

30lis2011

PC

16paź2013

AND

Moto Racer 15th Anniversary to przygotowana przez francuskie studio Little Worlds dla uczczenia piętnastej rocznicy premiery oryginału, odświeżona wersja klasycznej gry wyścigowej firmy Delphine Software z 1997 roku. Tytuł powstał głównie z myślą o urządzeniach mobilnych, zaś do posiadaczy popularnych pecetów trafił jako część pakietu Moto Racer Collection, dostępnego wyłącznie w dystrybucji cyfrowej.

W grze zasiadamy za kierownicą potężnych i szybkich jednośladów, aby ścigać się w jednym z trzech dostępnych trybów zabawy. Moto GP to tryb zarezerwowany dla mknących ponad 300 km/h sportowych maszyn, rywalizujących na specjalnie przygotowanych, asfaltowych torach. W trybie Supercross ścigamy się z przeciwnikami po trasach przełajowych, gdzie prócz prędkości liczą się także umiejętności kaskaderskie. Ostatni z trybów tj. Freestyle koncentruje się w całości na efektownych motocyklowych ewolucjach, wykonywanych podczas karkołomnych skoków.

Twórcy przygotowali 3 tryby rozgrywki, takie jak Single Race, Time Trial oraz Championship, w którym musimy zaliczyć serię wyścigów, podzielonych na trzy stopnie trudności. Na każdej z tras ścigamy się z siedmioma rywalami, sterowanymi przez sztuczną inteligencję (gra nie przewiduje opcji rozgrywki wieloosobowej), a zmagania obserwować możemy z czterech różnych kamer (w tym w realistycznym widoku z kokpitu). W wersji na komputery PC, twórcy skupili się przede wszystkim na pełnej kompatybilności z najnowszymi urządzeniami oraz systemami operacyjnymi. Oprawa graficzna została oczywiście nieco podrasowana, choć mimo to w dalszym ciągu prezentuje się dosyć oldskulowo.

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Moto Racer 15th Anniversary: Odpowiednia dla każdego wieku.

Moto Racer 15th Anniversary Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Pentium 4 1.6 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 3 lub lepsza)
  • 2 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7/8
PC
iOS
AND