Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePC
Okładka Moomin and the Mysterious Howling (PC)
OkładkaMoomin and the Mysterious Howling (PC)

Muminki słyszą tajemnicze głosy PC

Moomin and the Mysterious Howling

Kolejna gra przygodowa z Muminkami w roli głównej. Tym razem zadaniem gracza jest pomóc Muminkowi w rozwiązaniu zagadki tajemniczego głosu, dobiegającego od strony morza i skutecznie zakłócającego letni odpoczynek mieszkańców doliny.

Przygodowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Muminki słyszą tajemnicze głosy Premiera PC

20lutego2009

pudełko PL

20lutego2009

producent: eWSOY wydawca: Graffiti Entertainment wydawca PL: CD Projekt S.A.

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Gry podobne do Muminki słyszą tajemnicze głosy

Elf: Zwariowane Przygody

Przygoda z Psikusiem

Mały Adibu w wesołym cyrku

Muminki słyszą tajemnicze głosy to kolejna gra z serii familijnych przygodówek z Muminkami w roli głównej. Tytuł dedykowany jest w szczególności najmłodszym odbiorcom, gdyż przedstawione w nim treści zostały dostosowane do poziomu intelektualnego dzieci w wieku od 4 lat.

Akcja gry ponownie toczy się w Dolinie Muminków, w której to maluchy spotykają grupę sympatycznych mieszkańców: Małą Mi, Paszczaka, Włóczykija, Migotka i pozostałych zabawnych bohaterów, znanych doskonale z powieści fińskiej pisarki Tove Jansson. Fabuła niniejszej odsłony prezentuje się następująco: lato w Dolinie Muminków rozpoczęło się zwyczajnie, jak każde inne, mieszkańcom czas upływał na przemiłych piknikach w słońcu, kojących kąpielach czy nocnych wycieczkach. Jednak owa sielanka została pewnego dnia zakłócona przez dziwny dźwięk, nigdy dotąd niesłyszany. Co jakiś czas od strony morza zaczął dobiegać dziwny, tajemniczy skowyt. Po kilku bezsennych nocach Muminek postanowił wreszcie jakoś temu zaradzić... I tu do gry wkracza gracz, którego głównym zadaniem jest pomóc Muminkowi w realizacji wyżej wymienionego zadania. Oczywiście, okaże się ono nie lada wyzwaniem, pełnym niebezpiecznych i ekscytujących przygód. Aby rozwiązać zagadkę tajemniczego głosu, Muminek, a wraz z nim gracz, będzie musiał odnaleźć zagubione części latającego statku Migotka i polecieć nim w głąb morza.

W skład opisywanego programu wchodzi szereg zadań i zabaw, które obok dostarczania sporej dawki rozrywki, stymulują także rozwój umysłowy młodych odbiorców. Całość zmagań została dopełniona kolorową oprawą wizualną. Ponadto na uwagę zasługuje fakt, że tytuł ten został całkowicie pozbawiony scen przemocy.

Ostatnia modyfikacja 22 kwietnia 2009

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 5,8 / 10 na podstawie 31 głosów czytelników.

Muminki słyszą tajemnicze głosy cena w dniu premiery: 59,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Muminki słyszą tajemnicze głosy

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Muminki słyszą tajemnicze głosy Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium II 400 MHz
  • 128 MB RAM
  • karta grafiki 16 MB (Riva TNT2 lub lepsza)
  • Windows 95/98/Me